صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   کالاهای اساسی و خواربار   ماكاراني،پاستا و رشته   ماکارونی آشیانه ای ۵۰۰ گرمی زر ماکارون
ماکارونی آشیانه ای ۵۰۰ گرمی زر ماکارون

ماکارونی آشیانه ای ۵۰۰ گرمی زر ماکارون

دسته بندی: ماكاراني،پاستا و رشته

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۱۲,۸۰۰ تومان
ماکارونی آشیانه ای یکی از جذاب‌ترین انواع ماکارونی است که بسیاری از افراد به دلیل عدم آشنایی با دستور پخت و اینکه نمی‌ توانند آنها را دقیقا شبیه به آشیانه دربیاورند از پخت آن صرف نظر می کنند.
این نوع از ماکارونی به دلیل فرم جذابی که شبیه پاستا نیز می باشد به تنهایی می تواند اشتها را بیشتر نماید. پاستا و ماکارونی با شکل های مختلف و جذاب به همراه سس های متنوع و خوشمزه، این غذا را به یک غذای پرطرفدار و محبوب بدل ساخته است.
فرق ماکارونی آشیانه‌ای با اسپاگتی در شکل آنها است که در واقع مانند پاستا رشته‌ای نیست اما کمی پهن است که درست مانند آشیانه پرنده در هم پیچیده‌اند و شما می‌توانید این فرم را تا زمان سرو غذای خود حفظ کنید و سس مخصوص را در قسمت میانی آن بریزید. این محصول به صورت ساده و با سبزیجات رنگی نارنجی، زرد و سبز که هر یک عصاره خاصی از سبزیجات است وجود دارد و طعمی لذت بخش به این غذا میبخشد.
ماکارونی آشیانه ای زر ماکارون حاوی آب، آرد سمولینا است که در هر 100گرم از این ماکارونی 199 کیلوکالری انرژی، 348.5 گرم چربی و 0.048 گرم نمک وجود دارد. اسپاگتی آشیانه ای زر ماکارون در بسته‌بندی سلفونی 500 گرمی در بازار وجود دارد و شما می توانید آن را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط