خورش قیمه هانی ۲۸۵ گرم

خورش قیمه هانی ۲۸۵ گرم

دسته بندی: نودل و غذای اماده

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۲۴,۵۰۰ تومان
۲۳,۲۷۵ تومان
قیمه یکی از خورش های پرطرفدار ایرانی می باشد که به همراه چلو میل می شود. این خورش که معمولا به همراه گوشت، پیاز داغ، لپه و سیب زمینی سرخ شده طبخ می شود و طعم بی نظیری دارد. از این رو شرکت هانی این خورشت را برای علاقه مندانی که زمان تهیه آن را ندارند تهیه و تولید کرده است.
این غذا معمولا به‌ دو صورت قیمه بادنجان و قیمه سیب زمینی طبخ می‌شود. اما به‌طور کلی تفاوت چندانی بین این دو نوع قیمه وجود ندارد. تمامی مراحل تولید غذاهای آماده در این شرکت از جمله کارهای بسیاری که قبل از شروع پخت‌وپز باید صورت گیرد شامل ساقه‌زنی و ریشه‌کنی، شستشو و ضدعفونی کردن چندباره‌ی سبزیجات و سپس خردکردن آن‌ها، شستن و پوست کندن پیاز و سیب‌زمینی و بادمجان، پاک کردن حبوبات، «بی‌خس» کردن یا به تعبیر امروزی‌تر،‌ جداکردن استخوان از گوشت و... همه‌ی این فعالیت‌ها با همان وسواس و سلیقه‌ی سنتی، اما با کمک تجهیزات مدرن در مقیاس صنعتی در فضای این کارخانه صورت می‌گیرند. ادعای هانی استفاده نکردن از مواد افزودنی برای افزایش ماندگاری محصولات خود است و این این ادعا را بسته‌بندی باکیفیت محصولات این شرکت به اثبات رسانده است.
این محصول تا 24 ساعت پس از باز کردن قابل استفاده است که 285 گرم وزن و 142 کیلوکالری انرژی دارد. بسته‌بندی این غذا از جنس آلومینیوم بوده که نشانگر احترام این برند به طبیعت و حفاظت از محیط زیست است. برای گرم کردن خوراک مرغ هانی، می‌توانید از ماکروویو استفاده کنید اما بهتر است قبل از قرار دادن در مایکروویو آن را باز کنید.
هانی در ابتدا فعالیت خود را از سال 1356 به عنوان رستورانی در میدان قیام تهران آغاز کرد. تخصص، تجربه و بکارگیری مهارت و تکنیک های خاص در پخت غذا، باعث شد که مشتریان اقبال بسیار خوبی به این رستوران داشته باشند. طعم و مزه غذاهای اصیل ایرانی که توسط هانی به مشتریان ارائه می شدآن را از سایر رستوران ها متمایز ساخت. با افزایش تقاضا، شعب جدیدی از رستوران هانی در تهران ایجاد و مجموعه رستوران های هانی به تدریج شکل گرفت.پس از سه دهه فعالیت، بنیانگذاران هانی تصمیم گرفتند تجربه خود را در طبخ غذاهای ایرانی به شیوه صنعتی نیز ارائه کنند. لذا در این راستا کارخانه تهیه و بسته بندی غذای آماده هانی را در سال 1386 تأسیس کردند. برای حفظ همان طعم غذای اصیل ایرانی به شیوه صنعتی، واحد طراحی کارخانه هانی مطالعات گسترده ای انجام داد؛ تا در نهایت به دستورالعمل های خاصی جهت تهیه غذا رسید.از طرف دیگر به منظور حفظ کیفیت غذاها در مقیاس تولید انبوه،در کارخانه هانی مطابق با دستورالعمل تهیه شده، از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه در تولید محصولات استفاده می شود. ادعای هانی استفاده نکردن از مواد افزودنی برای افزایش ماندگاری محصولات خود است و این ادعا را بسته‌بندی باکیفیت محصولات این شرکت به اثبات رسانده است.
شما می توانید خورش قیمه هانی را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط