خورش فسنجان هانی ۲۲۰ گرم

خورش فسنجان هانی ۲۲۰ گرم

دسته بندی: نودل و غذای اماده

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۲۴,۰۰۰ تومان
۲۲,۸۰۰ تومان
خورش فسنجان که از گردو تهیه می شود یک غذای مجلسی و اصیل ایرانی است که رنگ قهوه‌ای تیره و روغنی آن بسیار اشتها برانگیز است. طبخ این خورشت نیاز به مهارت و تجربه در آشپزی دارد بنابراین اگر آشپزی بلد نیستید یا امکان آشپزی ندارید، کمپانی غذای آماده هانی این خورش را در اختیار شما قرار داده است تا بتوانید از آن لذت ببرید.
این خورش با طعم‌های ترش، شور یا شیرین تهیه و به همراه چلو میل می‌شود. خورش فسنجان که به ‌عنوان نماد غذاهای ایرانی و شاید پرطرفدارترین غذا شناخته می‌شود به علت وجود گردو ویتامین E موردنیاز بدن را تامین خواهد کرد. همچنین این ماده غذایی موجب کاهش احتمال ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی می‌شود. اما با توجه به کالری بالای آن مصرف زیاد این ماده غذایی به‌هیچ‌وجه توصیه نمی‌شود.
این محصول تا 24 ساعت پس از باز کردن قابل استفاده است که 285 گرم وزن و 142 کیلوکالری انرژی دارد. بسته‌بندی این غذا از جنس آلومینیوم بوده که نشانگر احترام این برند به طبیعت و حفاظت از محیط زیست است. برای گرم کردن خوراک مرغ هانی، می‌توانید از ماکروویو استفاده کنید اما بهتر است قبل از قرار دادن در مایکروویو آن را باز کنید.
هانی در ابتدا فعالیت خود را از سال 1356 به عنوان رستورانی در میدان قیام تهران آغاز کرد. تخصص، تجربه و بکارگیری مهارت و تکنیک های خاص در پخت غذا، باعث شد که مشتریان اقبال بسیار خوبی به این رستوران داشته باشند. طعم و مزه غذاهای اصیل ایرانی که توسط هانی به مشتریان ارائه می شدآن را از سایر رستوران ها متمایز ساخت. با افزایش تقاضا، شعب جدیدی از رستوران هانی در تهران ایجاد و مجموعه رستوران های هانی به تدریج شکل گرفت.پس از سه دهه فعالیت، بنیانگذاران هانی تصمیم گرفتند تجربه خود را در طبخ غذاهای ایرانی به شیوه صنعتی نیز ارائه کنند. لذا در این راستا کارخانه تهیه و بسته بندی غذای آماده هانی را در سال 1386 تأسیس کردند. برای حفظ همان طعم غذای اصیل ایرانی به شیوه صنعتی، واحد طراحی کارخانه هانی مطالعات گسترده ای انجام داد؛ تا در نهایت به دستورالعمل های خاصی جهت تهیه غذا رسید.از طرف دیگر به منظور حفظ کیفیت غذاها در مقیاس تولید انبوه،در کارخانه هانی مطابق با دستورالعمل تهیه شده، از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه در تولید محصولات استفاده می شود. ادعای هانی استفاده نکردن از مواد افزودنی برای افزایش ماندگاری محصولات خود است و این ادعا را بسته‌بندی باکیفیت محصولات این شرکت به اثبات رسانده است.
شما می توانید خورش فسنجان هانی را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید. کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط