صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   نوشیدنی   نوشیدنی سرد   نوشیدنی گازدار با طعم پاپایا آیسی مانکی
نوشیدنی گازدار با طعم پاپایا آیسی مانکی

نوشیدنی گازدار با طعم پاپایا آیسی مانکی

دسته بندی: نوشیدنی سرد

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
 ناموجود
نوشیدنی گازدار آیسی مانکی با طعم پاپایا از ترکیبات آب گازدار، شکر، طعم دهنده طبیعی میوه های استوایی، اسید سیتریک تشکیل شده است و یک نوشیدنی با طعم منحصربفرد استوایی می باشد.
ارزش غذایی در هر 250 میلی‌لیتر این نوشیدنی معادل 104 کیلو کالری، قند 25.60 گرم، نمک 0.03 گرم و فاقد اسیدهای چرب می باشد.
آیسی‌مانکی نوشیدنی‌ گازداری است که تنوع نسبتا گسترده‌ای دارد و در 12 طعم مختلف عرضه می‌شود که برخی طعم‌های آن مانند هندوانه، زنجبیل لیمو در بازار تقریبا بدون رقیب هستند.
محصول ICY Monkey تحت لایسنس یک شرکت اتریشی و به سفارش شرکت رکسان و دارا توسط شرکت بهنوش ایران تولید و عرضه می‌شود. همچنین این برند از ماسکوت مانکی یا میمون بر روی شیشه خود استفاده کرده که این موضوع نشان می دهد به دنبال هیجان و شادی است که گروه هدف جوانان بسیار به آن نیاز دارند.
یکی از موضوعات بسیار مهم در برندسازی آیسی مانکی، ذهنیت شیمیایی بودن محصولات آن است که به دلیل استفاده از رنگ ها و اسانس های مختلف این حس را در بین مخاطبان ایرانی ایجاد می کند اما اینگونه نیست. از طرفی رنگ استفاده شده در محصولات آیسی مانکی، روی زبان مصرف کنندگان باقی می ماند که این به لحاظ تجربه مصرف اثر خوبی دارد.
شما می توانید نوشیدنی گازدار آیسی مانکی را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط