صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   تنقلات   پاستیل، اسمارتیز و آدامس   آدامس فایو اصل RAIN با طعم نعنا
آدامس فایو اصل RAIN با طعم نعنا

آدامس فایو اصل RAIN با طعم نعنا

دسته بندی: پاستیل، اسمارتیز و آدامس

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
 ناموجود
5 نوعی آدامس بدون قند است که توسط شرکت Wrigley تولید شد و در اختیار نوجوانان قرار گرفت. نام "5" به پنج حس انسانی با شعار تبلیغاتی "احساسات خود را تحریک کنید" و آن را متفاوت تجربه کنید" اشاره داشته و 5 کالری دارد. آدامس 5 در مارس 2007 به بازارهای ایالات متحده ، در ژانویه سال 2008 در کانادا ، در سال 2009 در روسیه ، اروپا و استرالیا ، در چین ، هند ، ایتالیا ، اسرائیل ، تایلند و مالزی در بازارهای ایالات متحده معرفی شد.
این برند دارای 24 عطر و طعم آدامس است که همگی آنها به جز Cirrus ، Zephyr و Evolution در ایالات متحده موجود هستند. در سال 2009 نیز طعم نعناع زمستانی Winter mint و حباب Bubble، در مارس 2010 نیز دو عطر و طعم جدید با نام "React" در ایالات متحده معرفی شدند. یک عطر و طعم با نسخه محدود به نام "Mutant" به عنوان تبلیغی برای مردان ایکس در ماه مه 2011 در استرالیا منتشر کرد. در سال 2014 طعم "توت فرنگی" در استرالیا منتشر شد. طعمی به نام "Evolution" با طعم گلابی، مرکبات ترش تا شیرین در ابتدا در آلمان و ایتالیا معرفی و سپس در دسترس چند کشور اروپایی دیگر مانند یونان و قبرس قرار گرفت. همچنین در ژوئن 2012 ، Wrigley کبالت را در قالب های میکرو بسته، قوطی فلزی و مینی قوطی منتشر کرد. در سال 2015 ، عطر و طعم میوه ای جدید به نام Tempo معرفی شد که با نسخه Berry در اروپا اشتباه گرفته می شد.
در یک قطعه آدامس 5، پنج کالری وجود دارد و همچنین حاوی آسپارتام (با فنیل آلانین) ، استسولفام-پتاسیم ، لسیتین سویا ، سوربیتول ، مانیتول و سایر شیرین کننده ها است.
بسته آدامس فایو 5 در ایالات متحده حاوی 15 عدد آدامس و در کانادا، اروپا و استرالیا 12 عددی است. این بسته باریک با سه ردیف پنج در آمریکای شمالی یا سه ردیف چهارتایی در کشورهای دیگر تولید می شود. ترکیبات و حقایق تغذیه ای و توضیحات مربوط به طعم در قسمت بیرونی جعبه موجود نیست و در عوض بر روی بسته بندی پلاستیکی بیرونی چاپ می شوند تا این جعبه ساده باشد. توضیحات طعم در قسمت داخلی جلوی جعبه چاپ می شود. فویل که آدامس در آن پیچیده شده است براق و با آرم 5 پوشانده شده است. بسته بندی ها همه با رنگ داخل مطابقت دارند. بسته اصلی آدامس 5 شامل سه بسته Rain ، کبالت ، Lush و Elixir بود. یک بسته متنوع جدید در پاییز 2009 حاوی طعم های Rain ، Cobalt ، Solstice و Zing و دیگری با سه بسته کبالت ، باران ، Solstice و Elixir معرفی شد.
شما می توانید آدامس اصل RAIN فایو 5 با طعم نعنا را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  Ù…حصولات مرتبط