صفحه نخست    جستجو   سوپر مارکت   تنقلات   ویفر و بیسکویت   بیسکویت لیوانی وانیلی اوریو Oreo mini
بیسکویت لیوانی وانیلی اوریو Oreo mini

بیسکویت لیوانی وانیلی اوریو Oreo mini

دسته بندی: ویفر و بیسکویت

 تعداد
۱
 قیمت
 ناموجود
Oreo یک برند امریکایی معروف از بیسکویت ساندویچی است که از دو بیسکویت (معمولا شکلاتی) با کرم در طعم های متفاوت تشکیل شده است که دارای یک شیرینی دلنشین است. Oreo در سال 1912 به بازار معرفی شد و هم اکنون جز پرفروش ترین مارک بیسکویت در ایالات متحده است. Oreos به بیش از صد کشور جهان صادر می شود که در برخی از کشورها ، از جمله انگلستان به بیسکویت Oreo معروف است.
بیسکویت Oreo اولین بار توسط شرکت ملی بیسکویت نابیسو (که امروزه با نام Nabisco شناخته می شود) در سال 1912 در چلسی در کارخانه منهتن تهیه و تولید شد. Oreo برای اولین بار در 14 مارس 1912 به بازار عرضه شد. این بیسکویت به عنوان یک تقلید از کوکی هیدروکس توسط شرکت Sunshine ، که در سال 1908 معرفی شد ، راه اندازی شد.
نام این بیسکویت از زبان لاتین و نوعی برگ بو به نام Oreodaphne گرفته شده است اما طرح اصلی Oreo مانند گلبرگی با لبه های دالبر در دور بیسکویت و نام "OREO" در مرکز می باشد.
بیسکویت های اورو Oreo گزینه مناسبی برای گیاهخواران می باشد زیرا کرم آن فاقد ترکیبات حیوانی است که در ژانویه 2006، چربی موجود در کلوچه Oreo را با روغن گیاهی غیر هیدروژنه جایگزین شد.
ترکیبات بیسکویت های Oreo تا حد زیادی بدون تغییر از اصل باقی مانده است ، اگرچه طعم بسیاری از آن تاکنون تولید شده اند. یک بسته شش عددی از این بیسکویت حاوی 270 کالری است ، از این رو در یک کوکی 45 کالری وجود دارد که از آن، 27 کالری مربوط به کربوهیدرات، 16.5 کالری چربی و 1.5 کالری توسط پروتئین تأمین می شود که این مقدار در طعم های مختلف متفاوت است.
شما می توانید بیسکویت لیوانی وانیلی اوریو Oreo mini را به صورت آنلاین از سوپر مارکت فروشگاه اینترنتی ونیز سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید.کلیه محصولات در فروشگاه اینترنتی ونیز با تضمین کیفیت ارائه می شود.
 هیچ موردی یافت نشد
  محصولات مرتبط