صفحه نخست    جستجو   لوازم دیجیتال   لوازم جانبی کامپیوتر   هارد، فلش و SSD   هارد اکسترنال وسترن WD Elements ظرفیت ۱ ترابایت
هارد اکسترنال وسترن WD Elements ظرفیت ۱ ترابایت
هارد اکسترنال وسترن WD Elements ظرفیت ۱ ترابایت
هارد اکسترنال وسترن WD Elements ظرفیت ۱ ترابایت
هارد اکسترنال وسترن WD Elements ظرفیت ۱ ترابایت

هارد اکسترنال وسترن WD Elements ظرفیت ۱ ترابایت

دسته بندی: هارد، فلش و SSD

 ØªØ¹Ø¯Ø§Ø¯
۱
 Ù‚یمت
۷۹۹,۰۰۰ تومان
اطلاعات مهم خود را با استفاده از هارد اکسترنال Elements Portable USB 3.0- 1TB یکپارچه کرده و همراه خود داشته باشید. با ظرفیت 1 ترابایت ، می توان از آن برای ذخیره سازی اضافی یا تهیه نسخه پشتیبان از فیلم ها ، عکس ها ، موسیقی ، اسناد و پرونده های دیگر استفاده کرد. درایو Elements با درگاه USB 3.0 با سرعت حداکثر 5 گیگابیت در ثانیه به رایانه شما متصل می شود ، با سرعت 2.080 مگابیت در ثانیه با USB 2.0 سازگار است و به صورت NTFS فرمت شده است بنابراین ویندوز 10 ، 8.1 و 7 سیستم آن را درست از بیرون تشخیص می دهد. برای کاربران Mac ، درایو را می توان فرمت کرد تا با Mac OS کار کند.

درایو Elements با استفاده از فن آوری USB 3.0 به سرعت از فایل های پشتیبان تهیه و بازیابی می شود و از طریق پورت USB باتری USB دستگاه شما ، از دستگاه استفاده می کند ، بدین معنی که به هیچ منبع انرژی خارجی دیگری نیاز ندارد. تهیه نسخه پشتیبان از داده های خودکار همچنین با نرم افزار رایگان ساده شده است که به شما امکان می دهد زمان تهیه پشتیبان برنامه ریزی شده را ایجاد کنید ، ساده شده است. درایو WD Elements با دو سال ضمانت محدود در سراسر جهان محافظت می شود و یک کابل میکرو USB به USB Type-A گنجانده شده است.
ابعاد۲۱.۵ * ۸۲ * ۱۱۱ میلی متر
وزن۲۳۰ گرم
ظرفیت۱ ترابایت
نوع حافظهقابل حمل
نوع اتصالبا سیم
پورتUSB ۲.۰, USB ۳.۰
سایز هد۲.۵ اینچ
سرعت چرخش۵۴۰۰ دور بر دقیقه
مناسب سیستم عاملWindows ۱۰, Windows ۸.۱, Window ۸, Windows ۷, Windows Vista, Mac OS X ۱۰.۶.۵
سایر ویژگی هاکابل USB، نشانگر LED
سرعت انتقال دادهبا پورت USB ۳.۰ با حداکثر سرعت ۵ گیگابیت بر ثانیه و با پورت USB ۲.۰ با سرعت حداکثر ۴۸۰ مگابیت بر ثانیه
  Ù…حصولات مرتبط