ارایش مناسب پاییز و زمستان ( بخش اول )

ارایش مناسب پاییز و زمستان ( بخش اول )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :202 نفر
ارایش مناسب پاییز و زمستان ( بخش اول )
آرایش پاییز و زمستان هم درست مثل لباس های این فصل باید با تغییر فصول عوض شوند. در این فصل ها هوا سرد و خشک و روزها کوتاه است. بنابراین آرایش پاییز و زمستان هم به سمت آرایش هایی با رنگ های گرم تر سوق پیدا می کند و همچنین محصولات مراقبت از پوست برای مقابله با خشکی و سوز هوا انتخاب می شوند.
 
1. ماتیک زرشکی و بادمجانی تیره بزنید 
یکی از بهترین راه ها برای داشتن صورتی خیره کننده در فصول سرد استفاده از رژ لب های تیره مثل بادمجانی یا بنفش تیره، آجری و زرشکی تیره و مات است. با برجسته کردن نقش لب ها در صورت دیگر نیازی به آرایش چشم ندارید. قرار نیست آرایش غلیظ و بیرون زده ای داشته باشید. برای چشم ها می توانید از خط چشم و ریمل ساده استفاده کنید.
 
2.  ماتیک گلبهی و صورتی نزنید 
همه ی ما رژلب قرمز را در آرایش پاییز و زمستان خود دوست داریم. چرا که با رنگ های تیره ی لباس های زمستانی مثل خاکستری و قهوه ای و یشمی خیلی خوب ست می شود و حال و هوای بافتنی و زمستانی دارد. اما باید دقت کنید که در فصل های سرد از قرمزهای تیره استفاده کنید و به سمت صورتی، نارنجی روشن یا گلبهی نروید.
 
3.  لاک خاکستری و رنگ پوست بزنید 
لاک فقط یک ابزار آرایشی محسوب نمی شود. لاک ناخن یک نوع زیور آلات محسوب می شود. رنگ لاک شما انگشترها و جواهرات شما را به نمایش می گذارد و با بلوزهای آستین بلند و کت های شما هماهنگ می شود. بنابراین دقت در رنگ آن جز نکات مهم آرایش پاییز و زمستان است. به سراغ رنگ های خاکستری، پوستی، انواع مشکی، قرمز های گیلاسی یا زرشکی یا حتی طلایی و نقره ای بروید.
 
4.  لاک های روشن با رنگ های تند نزنید 
شاید لاک های صورتی براق روی ناخن دست و پا جذاب به نظر برسند، اما این جور رنگ ها در آرایش پاییز و زمستان اشتباه هستند. اگر رنگ دلخواهی مثل فیروزه ای روشن یا آبی های براق را دوست دارید، در فصل سرد آن را به سمت آبی ملوانی ببرید.
 
5.  رژگونه ی صورتی بزنید 
یکی از فواید هوای سرد زمستانی گونه های گل انداخته است. شما می توانید این پدیده ی بامزه  و جذاب را با استفاده از رژگونه های صورتی رنگ تقویت کنید. این کار سرزندگی را به صورت های یخ کرده و سرد بر می گرداند.
 
6. برنزه کننده های تابستانی نزنید 
وقتی از تابستان دور می شوید، رنگ پوست آفتاب خورده ی شما هم کم کم از بین می رود و پوست سفیدتر می شود. بنابراین در روش آرایش پاییز و زمستان تلاش نکنید تا پوستتان را به طور غیر طبیعی و با رنگ های تابستانی تیره جلوه دهید. گونه های قهوه ای با رنگ پوست بقیه بدن هماهنگی ندارد.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...