ارایش مناسب پاییز و زمستان ( بخش دوم )

ارایش مناسب پاییز و زمستان ( بخش دوم )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :162 نفر
ارایش مناسب پاییز و زمستان ( بخش دوم )
آرایش پاییز و زمستان به سمت آرایش هایی با رنگ های گرم تر سوق پیدا می کند و همچنین محصولات مراقبت از پوست برای مقابله با خشکی و سوز هوا انتخاب می شوند.

و اما در ادامه :

 
7. خط چشم سیاه بکشید 
آرایش پاییز و زمستان با خط چشم سیاه هماهنگ است. چه بخواهید خط های نازک و مشخص بکشید و چه بخواهید آرایشی محو داشته باشید، خط چشم سیاه بهترین انتخاب فصل سرد است چرا که با پوست پریده رنگ و سرد و با رنگ های تیره ی لباس های زمستانی خوب ست می شود.
 
8.  خط چشم آبی، سبز و بنفش نکشید 
کشیدن خط چشم های آبی، سبز و بنفش جالب و جسورانه است. اما حیف که در آرایش پاییز و زمستان جایی ندارند. اگر به دنبال یک جایگزین رنگی هستید سراغ طلایی و قرمز بروید.
 
9.  سایه ی چشم برنزی و مسی بزنید 
آرایش پاییز و زمستان امسال شما با سایه های برنزی و مسی رنگ تکمیل می شود. این رنگ ها از روز روشن تا شب مناسب هستند و تلالویی نورانی پشت چشم ها ایجاد می کنند. اگر حس می کنید استفاده از سایه های براق کار شما نیست، از رنگ های بنفش بادمجانی، خاکستری و قهوه ای استفاده کنید.
 
10.  سایه چشم رنگین کمانی نزنید 
یک بار دیگر بگوییم که رنگ های رنگین کمانی روشن و شاد با آرایش پاییز و زمستان شما همخوانی ندارد. هر رنگی را که دوست دارید در نظر بگیرید و تیره ترین حالت آن رنگ را برای فصل سرد انتخاب کنید.
 
11. لوازم آرایش آبرسان و مرطوب کننده استفاده کنید 
همانطور که هوا خشن تر و سردتر می شود، اولین نگرانی شما باید آب رسانی به پوستتان باشد. به جای فونداسیون های معمولی، بهتر است سراغ یک فونداسیون مرطوب کننده بروید و از کرم  های مرطوب کننده رنگی (BB) و ضد آفتاب برای پایه ی آرایش خود استفاده کنید. یک پوست خشک می تواند آرایش مخصوص پاییز و زمستان شما را پوسته پوسته و ترک دار کند.
 
12. همان فونداسیون همیشگی را استفاده نکنید 
یکی از اشتباهات رایج در آرایش پاییز و زمستان این است که از فونداسیون های قدیمی که رنگ آن ها با پوست بی رنگ و رو تر زمستان شما همخوانی ندارد استفاده کنید. بنابراین بهتر است از محصولات هماهنگ با رنگ پوست خود استفاده کنید. به جای سعی در تیره کردن پوست با فونداسیون های نامناسب، بهتر است روی فونداسیون های مرطوب کننده و آب رسان تمرکز کنید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...