استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸

استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :259 نفر
استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸
سال ۲۰۱۸ میلادی آغاز شده است.همزمان با شروع سال میلادی جدید وقت آن رسیده تا با ترندهای استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸ آشنا شویم.استایل خیابانی در سال های اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است.هر ساله با برگزاری هفته های مد درجهان، افراد مشهور یا افراد صاحب سبک با پوشیدن لباس های متفاوت و شیک و حضور در خیابان ها توجه تمام مردم و رسانه ها را جلب می کنند.استایل  این افراد در اطراف محل برگزاری رویدادهای مهم فشنی، همواره منبع الهام بسیاری از انسان ها و علاقه مندان به مد است.

این مقاله با توجه به ترندهای استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸ هفته های مد در  پاریس، میلان، لندن و نیویورک  برای شما جمع آوری شده است. همراه هم با ترندهای استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸ آشنا می شویم :

1. چکمه های کابوی
چکمه های سبک وسترن یا کابوی در ماه های اخیر بسیار ترند شده اند.و همان طور که پیش بینی می شود یکی از ترندهای استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸ هستند.شما می توانید این  مدل بوت ها را با دامن بپوشید و استایلی کاملا زنانه ایجاد کنید.همچنین می توانید با الهام از دهه ۷۰ میلادی چکمه های کابوی با طرح پوست ماری را انتخاب کنید.

2. رنگ بنفش
همان طور که می دانید بنفش، رنگ سال ۲۰۱۸ میلادی است که توسط شرکت پانتون انتخاب شده است.شما می توانید در استایل های روزمره خود از این رنگ استفاده کنید. همچنین شما می توانید رنگ بنفش را با رنگ های دیگر نیز به راحتی ست کنید.

3. لوگوها و مارک ها
برخلاف سال های گذشته، مارک ها و لوگوها مخفی نمی شوند، بلکه به صورت بزرگتر خودنمایی می کنند.شما می توانید از این ترند در تی شرت ها و حتی کیف های دستی خود استفاده کنید.

4. بارانی با برش و طرح های مختلف
شما می توانید به جای استفاده از بارانی های کلاسیک خود، از بارانی با برش و طرح های متفاوت استفاده کنید.و جزو ترندهای استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸ باشید.

5. اکسسوری های حصیری
استفاده از اکسسوری های حصیر مانند کلاه و کیف در تابستان سال ۲۰۱۷ بسیار مطرح شد و همچنان که مشاهده می کنید این ترند همچنان  ادامه دارد.

6. لباس با طرح های خال خالی
استفاده از لباس هایی با طرح خال خالی به خصوص به رنگ سیاه و سفید یکی از ترندهای سبک خیابانی در سال ۲۰۱۸ است.

7. دامن های میدی
اگر شما نیز جزو طرفداران دامن های میدی هستید، پس امسال سال شماست.شما می توانید دامن های میدی خود را در استایل اسپرت نیز استفاده کنید و بدین ترتیب از استایل های رسمی خارج شوید.

8. سایز بزرگ و گشاد
راحت بودن در ترند استایل خیابانی در سال ۲۰۱۸ حرف اول را می زند.به عنوان مثال استفاده از شلوارهای گشاد جایگزین خوبی برای شلوارجین های اسکینی است.

9. الهام از دهه 90
برش های جسورانه، عینک های آفتابی بزرگ، کت های خاص همه و همه جزو ترندهای جدید در سال ۲۰۱۸ میلادی است.پس شما نیز برای ترند بودن کافی است نگاهی به دهه ۸۰ میلادی بیاندازید.
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...