اشتباهات آرایشی در مسن تر نشان دادن شما

اشتباهات آرایشی در مسن تر نشان دادن شما

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :414 نفر
اشتباهات آرایشی در مسن تر نشان دادن شما
یکی از مهم ترین عواملی که باعث جوان و زیبا نشان دادن شما می شود، آرایش است آرایش درست و اصولی باعث ایجاد تغیرات بزرگی مثل جوان نشان دادن شما می شود. از طرفی انجام دادن عادت های غلط و اشتباهاتی در آرایش نه تنها موجب جوان به نظر رسیدن شما نمی شود بلکه موجب مسن تر شدن شما می شود .

در این مقاله ما به شما اشتباهاتی را که باعث مسن تر دیده شدن شما می شود معرفی می کنیم .
 
* قبل از میکاپ برطرف کردن چین و چروک های پوست به ویژه ناحیه ی اطراف چشم و دور لب واجب است لازم به ذکر است ماساژ دورانی پوست به صورت مداوم در جلوگیری و از بین بردن چین های صورت نقش موثری دارد .
 
* استفاده ی بیش از حد از کرم پودر یا کرم های چرب به ویژه ناحیه ی اطراف چشم از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .
 
* بی توجهی به چشم و ابرو نیز از اشتباهاتی است که ممکن است مرتکب شوید. پر نبودن مژه و ابرو موجب مسن دیده شدن شما می شود .
 
* درست نزدن سایه نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن ما می شود.همچنین سعی کنید از زدن سایه نزدیک ابرو خود داری کنید .
 
* همچنین نزدن خط لب یا استفاده از خط لب تیره نیز از جمله اشتباهاتی است که موجب مسن دیده شدن شما می شود .
 
* استفاده از رژ لب و خط لب های روشن موجب جوان به نظر رسیدن شما می شود .
 
* کشیدن خط چشم های خیلی کشیده و بلند علاوه بر این که شما را زشت می کند باعث پیر نشان دادن چهره ی شما نیز می شود پس سعی کنید تا می توانید در کشیدن خط چشم دقت کنید و خط چشم های گربه ای را زیاد کشیده نکنید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...