اشتباهات خانم ها در پیر نشان دادن استایل (بخش اول )

اشتباهات خانم ها در پیر نشان دادن استایل (بخش اول )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :255 نفر
اشتباهات خانم ها در پیر نشان دادن استایل (بخش اول )
معروف‌ ترین طراح مد جهان، کوکو شنل می‌گوید: ” هر روزشما یک نمایش مد است و جهان سکوی کت والک آن است!”. هدف او ارتقای سطح اعتماد به نفس زنان و مردان برای شیک پوشی است. اما باید بدانید که فشن مثل شمشیر دو لبه می‌ماند. وقتی درست لباس بپوشید، خیلی خوب جلوه خواهید کرد ولی گاهاً بعضی اشتباهات استایل خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد.
امروز براتون چند تا از اشتباهات استایل که خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد رو میگم. اون‌ها رو به ذهن بسپارید و برای انتخاب ست روزانه خود مرورشان تا همیشه جوان و سرزنده به نظر برسید.
 
1. زیادی مشکی پوشیدن خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد
همه می‌دانند که مشکی رنگ شیکی است و خیلی راحت با همه چی ست می‌شود. ولی هر چیزی حدی دارد! افراط در مشکی پوشیدن اصلاً خوب نیست. این که برای همه مناسبت‌ها سر تا پا مشکی باشید در ذهن بقیه ا سن شما را بالا می‌برد. سعی کنید با انتخاب اکسسوری‌های رنگی و روشن نقطه شارپی در استایلتان ایجاد کنید. گاهی یک کیف رنگی یا یک گردنبند متفاوت باعث می‌شود خیلی جوان و شاداب به نظر برسید.
 
2.پوشیدن سایز غلط سوتین خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد
این نکته به نظر خنده‌دار میاد ولی خیلی مهم است. سایز سوتین اشتباه شما را کوتاه‌تر، چاق‌تر و پیرتر نشان می‌دهد. سعی کنید هر شش یا هشت ماه یکبار سوتین جدید بخرید تا مطمئن شوید سایزتان چیست. بدن خانم‌ها گاهی دستخوش تغییرات زیادی است. پس فکر نکنید از نوجوانی تا پیری سایز سوتین‌تان همواره یک عدد است. این از کلیدی‌ترین ‌اشتباهات استایل که خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد، است.
 
3. پوشیدن دامن زیادی بلند خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد
مخصوصاً، اگر خیلی از سرزانوهایتان خوشتان نمی‌آید و دوست ندارید از زیر دامن معلوم شود، به این نکته دقت کنید. دامن بلند کمی دموده است و شما را پهن نشان می‌دهد. خوب چاره چیست؟ لاغرترین قسمت پایتان که نزیک زانو است را پیدا کنید. این درست قد دامن شماست. پیشنهاد ما دامن میدی است. اما در انتخاب آن دقت کنید و قبل از خرید با وسواس بیشتری پرو کنید تا مطمئن شوید به اندام شما می‌آید و اشتباهات استایل که خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد را تکرار نکنید.
 
4. عینک‌هایی که خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد
اگر عینکی هستید آن را بردارید و نگاه کنید. عینکتان فریم کلفت و تیره‌ای دارد؟ پس وقتشه که یک عینک جدید بگیرید. اگر عینکتان خیلی دانشمندی باشد شما را پیر نشان خواهد داد. همین طور عینک‌های زرق و برق دار و پرنگین هم مناسب نیستند. عینک ظریف مشکی رنگی پیشنهاد آرایشیک است.

5. لباس‌های گشاد بگی خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد
با بالارفتن سن، خانم‌ها ترجیح می‌دهند خیلی از قسمت‌های بدنشان را بپوشانند با این حال، لباس‌های گله گشاد اصلاً جالب نیست. سعی کنید مانتوهای برش‌دار بخرید تا خطوط اندامتان را زیباتر جلوه دهد.
 
6. پوشیدن شلوار دموده خانم‌ها را پیر نشان می‌دهد
خواهشاً شلوارکوتاه پاچه گشاد نپوشید. شاید بعضی خانم‌های جوان از این تیپ‌ها خوششان بیاید ولی اگر میانسال هستید از این مدل‌ها اجتناب کنید. هم چنین شلوار جین خیلی چسب هم برای تیپتان جالب نیست.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...