اشتباهات فاحش در بد شکل شدن پوست

اشتباهات فاحش در بد شکل شدن پوست

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :355 نفر
اشتباهات فاحش در بد شکل شدن پوست
پوست، یکی از مهم ترین هدایای خداوند است که باعث محافظت از تمام اندام های درونی بدن ما می شود و مانند یک لباسی از بدن ما محافظت می کند. بنابراین ما نیز باید همواره به فکر پوست خود باشیم و به غیر از زیبایی پوست، اول به سلامت پوست خود اهمیت ویژه ای بدهیم :

در این مقاله از سایت ونیز شما را با رفتارهای اشتباهاتی که به پوستتان آسیب می رساند آشنا می سازد :
 
1. پوست می شود وکسانی که برنز شدن را بهانه ی در معرض آفتاب قرار گرفتن می دانند باید اول به فکر سلامت پوست خود باشند تا مد روز و این مسئله ی مهم را در نظر بگیرند که وقتی پوست سالم باشد زیباتر هم می شود .
پوست سالم نیاز به آب فراوان دارد باید حداقل ۸ لیوان در روز آب بنوشید تا پوستتان خشک نشود و حالت ارتجاعی خود را حفظ کند و از ایجاد چین و چروک نیز جلوگیری کند و زمانی که بدن شما کم آب است پوستتان به بدترین شکل و حالت در می آید و ممکن است اصلا خود شما متوجه این قضیه نشوید.

2. از خوردن نوشابه جدا خودداری کنید، زیرا که نوشابه و دیگر نوشیدنی های شیرین با بالا بردن قند خون به غیر از این که به بدن آسیب می رسانند باعث آسیب رساندن به پوست نیز می شوند و همین آسیب های جدی سلامت پوستتان را تهدید می کنند و همچنین باعث زشت شدن پوستتان می شود.

3. از خوردن گوشت های پردازش شده یا همان فست فودها جدا خودداری کنید،  زیرا که سلامت و زیبایی بدن و پوستتان را تهدید می کنند شما می توانید غذاهای سالم را جایگزین این فست فودها کنید و علاوه بر تضمین سلامتی بدنتان به فکر زیبایی بدن خود نیز باشید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...