اشتباهات چاره ساز آرایشی ( بخش دوم )

اشتباهات چاره ساز آرایشی ( بخش دوم )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :235 نفر
اشتباهات چاره ساز آرایشی ( بخش دوم )
در ادامه ...

6.اضافه کردن مرطوب کننده به کرم پایه ی آرایش 
ی کم مرطوب کننده به کرم پایه ی آرایشی خودتون اضافه کنین یا این که قبل از استفاده از کرم پایه زیر پوستتون رو با ی مرطوب کننده ی مناسب مرطوب کنین . این کار باعث میشه آرایش خیلی بهتر روی پوستتون بمونه و طبیعی تر به نظر برسه .
 
7. سایه ی چشم رو رها نکنید
 وقتی سایه ی چشم زدین اونو به حال خودش رها نکنین . روی سایه رو با انگشت یا ی برس نرم به سمت گوشه ی خارجی چشمتون پخش کنین طوری که کاملا بالای استخوان گونه ی شما قرار بگیره .
 
8. اگر ست لوازم آرایشی شما کامل نیست 
اگه مثلا مسافرت رفتین و دیدین که لوازم آرایشتون تکمیل نیست نیازی نیست بخرید میتونین با همون چیزهایی که همراه دارین خودتون رو آرایش کنین مثلا از رژگونه بجای سایه ی چشم هم استفاده کنین یا این که از مداد چشم بجای خط چشم هم استفاده کنین و یا این که با مداد ابرو خط لب بکشید .
 
9.کانسیلرهای گران قیمت 
اگر زمانی کانسیلرهای گران قیمت شما شکست وپودر شد نگران نباشید شما می توانید پودرهای شکسته ی آن را به یک کرم پودر مایع کمی تیره تر از رنگ کانسیلرتون اضافه کنین و استفاده کنید .
 
10. ابروهای خیلی پررنگ
اگه ابروهاتون رو با مداد خیلی پررنگ کردین و وقت شستن صورتتون رو ندارین ، فقط ی اسفنج بردارین وخیس کنین و روی ابروهاتون بکشین بعد ابروهاتون رو برس بکشین در این صورت ابروهاتون کم رنگ تر و زیباتر میشه و نیازی هم نیست که بشورید.
 
11. برس های آرایشی کثیف 
حتما سعی کنید برس های آرایشتون رو هر چند روز یک بار بشویید و تمیز کنید و حتی اگه نتونستین حداقل هر دوهفته یک بار بشویید و تمیز کنین . ولی زمانی که عجله دارین همین برس ها که از قبل ی کم رنگ و پودر دارن میتونین ازشون استفاده کنین و ی آرایش ملیح و ملایم داشته باشین در این صورت خیلی هم غیر استفاده نبودن و به ی دردی خوردند .
 
12. خط چشم های خیلی تیز
خط چشم هایی که دنباله ی خیلی باریک و نوک تیز دارن زیاد مناسب هر زمان و مکانی نیستن و تقریبا تو آرایش کردن از مد افتاده اند و این مدل خط چشم ها طرفدار زیادی ندارن .حالا اگه خط چشمی که شما کشیدین دنباله ی خیلی بلند و تیزی داشت و شما وقت نداشتین کاملا پاکش کنین .سعی کنین با ی گوش پاک کن اونو پاک کنین و کوتاه تر و ساده ترش کنین و ی مقدار سایه ی نقره ای یا یک پوشاننده ی کرم رنگ روی قسمت هایی که پاک کردین بزنید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...