انتخاب بهترین ست لباس مجلسی

انتخاب بهترین ست لباس مجلسی

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :535 نفر
انتخاب بهترین ست لباس مجلسی
اگر به یه مهمانی زنانه دعوت شده اید و می خواهید ست لباس زنانه و دخترانه شیکی داشته باشید به نحوه ست کردن رنگ لباس در ونیز توجه نمایید. اول اینکه باید یه مدل پیراهن مناسب برای مهمانی داشته باشید که می توانید از مدل پیراهن های گل دار و طرح دار استفاده کنید که جذابتر به نظر برسید. برای پیراهن خود نیز کفشی را انتخاب کنید که پاشنه کوتاهی داشته باشد که جذابیت مدل پیراهن شما را بیشتر نشان دهدو مدل کیفی که آن ست را کامل کند. اما کافی است که در وحله اول کمد لباس خود را جستجو کنید تا از بین لباس ها و کفش هایی را که دارید بهترین مدل برای آن مهمانی را انتخاب کرده و کمی ذوق و سلیقه به خرج داده و دو رنگ متفاوت را به زیبایی کنار هم قرار دهید و با خلق ترکیب رنگ های جدیدتر و شادتر، ست لباس شیکی را برای خود فراهم نمایید.

این پیراهن کلاسیک با گل های رنگی به خانم های جوان پیشنهاد می شود. معمولا طرح گل های رنگی بر روی پیراهن هایی با رنگ خنثی مانند سفید، خاکستری و کرم زیبا به نظر می رسد. ست کردن کیف و کفشی به رنگ گل های پیراهن، این استایل را دوست داشتنی تر می کند.

اگر می خواهید روح و نشاط بیشتری به استایل خود ببخشید، از این پیراهن که با رنگ های گرم تزئین شده است بهره ببرید. معمولا رنگ نارنجی و آبی تیره در کنار هم ترکیب زیبایی را پدید می آورند. کیف دستی نارنجی و صندل کرم، این ست را تکمیل می کند.

- پارچه این پیراهن متفاوت و چشم نواز است. این پیراهن سفید کوتاه اندام شما را زیبا تر از قبل به نمایش می گذارد. با استفاده از اکسسوریی هایی مانند گوشواره و گردن بند به آن جلوه بیشتری ببخشید. به دست گرفتن این کیف آبی جیر، به استایل شما رنگ می بخشد.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...