انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :188 نفر
انتخاب پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست
برای داشتن یه استایل شیک و جذاب مردانه باید به انتخاب مدل پیراهن مردانه دقت زیادی شود . مردان علاقه زیادی به پوشیدن پیراهن دارند و کلا پیراهن مردانه یکی از مهمترین لباس های آقایان به شمار می رود و بخشی از شیک بودن کت و شلوار هم به مدل پیراهنی است که انتخاب شده است. مهمترین اصل در انتخاب پیراهن مردانه ، اندازه درست آن بروی بدن است. یعنی نه خیلی فیت بدن باشد نه بزرگتر از استایل خودتان. نکات مهم دیگری در هنگام خرید پیراهن  مردانه وجود دارد که مردان برای داشتن استایل شیک و مردانه باید آن را رعایت کنند . با ما همراه باشید با راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست و استایل شما.

راهنمای خرید پیراهن مردانه با توجه به رنگ پوست شما

1. اگر پوست روشن دارید:
رنگ‌هایی که با پوست شما تضاد و کنتراست ایجاد می‌کنند برایتان مناسب‌ترند. برای انتخاب لباس بر اساس رنگ پوست سراغ سایه‌های تیره در رنگ‌های طوسی، قهوه‌ای، زرشکی، سبز، سرمه‌ای و آبی پررنگ بروید. پوست‌های سبزه معمولا رنگی گرم دارند.
 
2. اگر سبزه باشید: 
برای تابستان یا سرتا پا از پیراهن تا شلوار سفید بپوشید یا رنگ‌های روشن طبیعی را با هم ترکیب کنید.بیشتر رنگ‌ها برای پوست شما می‌تواند مناسب باشد. اما اگر انتخاب مطمئن‌تری می‌خواهید به شما توصیه می‌کنیم که به جای تناژ معمولی از یک رنگ یا تناژهای تیره را انتخاب کنید یا تناژهای روشن‌تر.

3. لباس‌های مناسب رنگ پوست تیره : 
هر رنگی دلتان می‌خواهد بپوشید. تنها این نکته را در نظر بگیرید که اگر رنگ‌های روشن و خیره‌کننده مثل سبزآبی یا آبی فیروزه‌ای می‌پوشید در بخش دیگر لباس‌ها با یک رنگ تیره تعادل به وجود آورید .همچنین برخلاف اکثر مردان که یک دست کت و شلوار مشکی یا سرمه‌ای دارند و این دو رنگ را به نوعی در استایل رسمی جای می‌دهند، بهتر است شما استفاده از آن‌ها را به حداقل برسانید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...