ایده های شیک آرایش دخترانه 2018

ایده های شیک آرایش دخترانه 2018

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :523 نفر
ایده های شیک آرایش دخترانه 2018
ما در پست های قبلی در مورد سبک آرایش سال 2018 مطالبی را ارائه دادیم و در مورد استفاده از رنگ ها ی سایه ها ، رژ گونه و رژ لب و همچنین در مورد استفاده از سنگ های تزئینی تو آرایش صورت توضیحات و نمونه هایی ارائه شده است و در این مقاله  می خواهیم مجموعه ای از روند مد آرایش دخترانه و زنانه سال 2018 را به شما ارائه دهیم :

 - سبک آرایش براق با اضافه کردن خطوط آبی رنگ به خط چشم های مشکی و همچنین استفاده از سنگ ریزه های تزئینی در قسمت پشت چشم و بالای پلک تکمیل می شود .

همچنین در مورد رژ گونه باید بگوییم که رژ گونه ها ی هلویی رنگ را از روی استخوان گونه می کشند و تا انتهای ابرو ادامه می دهند ، این سبک یک سبک جدید از رژگونه ی سال 2018 است.

سایه های ترکیبی که همه با رنگ های روشن ترکیب می شوند و سایه های رنگین کمانی را ایجاد می کنند سبک جدید سایه های سال هستند . ترکیب سبز با آبی یا صورتی با زرد یا نارنجی .
سایه های آبی به همراه خط چشم های آبی رنگ و مداد نقره ای که خط باریکی روی خط چشم آبی می کشد یک سبک از سایه زدن است که بیشتر هنرپیشه ها نیز طرفدار این سبک از سایه زدن هستند.
- اگر به دنبال سبک استفاده از سنگ های تزئینی در آرایش چشم خود هستید حتما باید به این نکته توجه کنید که از سایه ی چشم قهوه ای و برنز استفاده کنید زیرا این دو رنگ ترکیب بی نظیری را با سنگ های تزئینی ایجاد می کنند.
سبکی از سایه زدن به رنگ سبز که کل چشم ها را با مداد سبز ، سایه ی سبز و خط چشم سبز تزئین می کنند البته برای داخل چشم گاهی اوقات از مداد نقره ای یا مشکی هم استفاده می شود.
 سایه های لب نیز با کم ترین آرایش چشم سبک جدیدی از آرایش هستند ، در این سبک بجای رژ لب از سایه ی لب مات استفاده می شود و لب ها خیلی برجسته و جذاب می شوند و آرایش چشم باید در کم ترین حالت خود و بسیار ساده باشد البته می توانید آرایش چشم کامل هم داشته باشید اما اگر می خواهید اصول این سبک رعایت شود بهتر است آرایش چشم خیلی ساده ای داشته باشید.
مژه های پر پشت تر و ضخیم تر را انتخاب کنید ، سبک سال جدید مژه های پرپشت و ضخیم دارد در این سبک اگر مژه های یک دست پرپشت و ضخیم را استفاده کردید حتما رژ لب و رژ گونه ی خود را هم رنگ انتخاب کنید تا اصول سبک آرایش سال را رعایت کرده باشید.
نکته:
توجه کنید هر سال سبک های زیاد و جدیدی از آرایش ارائه می شود ولی حتما قبل از این که سبک های آرایشی را انتخاب کنید، سعی کنید ابتدا روی صورتتان امتحان کنید و هر کدام از سبک هایی را که چهره ی شما را زیباتر می کند انتخاب کنید.
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...