بهترین مدل شلوار جين مناسب هیکل شما

بهترین مدل شلوار جين مناسب هیکل شما

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :1872 نفر
بهترین مدل شلوار جين مناسب هیکل شما
این که آیا شما در حال حاضر باسن های بزرگ، پاهای کوتاه، ران های لاغر، ران های بزرگ و یا کمی چاق یا لاغر هستید، خرید کردن شلوار جین برای شما کار سختی نیست . هیچ لباسی به اندازه شلوار جین مورد استفاده قرار نمی گیرد به همین خاطر شلوار جین باید از بهترین نوع باشد و مناسب هیکل شما . شلوار جین با داشتن مدل های مختلف با توجه به مدل هیکل شما می تواند به زیبایی اندام شما کمک کند.

بهترین مدل شلوار جين مناسب هیکل شما
 
- برای کسانی که شکم بزرگی دارند، پوشیدن شلوارهای پاچه گشاد توصیه می‌شود و بهتر است این افراد از پوشیدن شلوارهای تنگ اجتناب کنند.

- نکته دیگر این که پوشیدن شلوار جین با کفش پاشنه بلند باعث می شود لاغرتر نشان داده شوید. همچنین پوشیدن شلوارهای پاچه گشاد به کسانی که پاهای لاغری دارند توصیه میشود.

- اگر شما هم پاهای لاغری دارید ولی بنا به اقتضای مد روز یا سلیقه دلتان نمیخواهد شلوار پاچه گشاد بپوشید، بهتر است شلوار راسته را انتخاب کرده و ترجیحا شلوار تنگ را فراموش کنید.

- کسانی هم که لاغر بوده و می‌خواهند پایین تنه خود را بزرگتر جلوه دهند بهتر است شلوارهایی بپوشند که جیب پشتی آن لبه‌دار بوده یا روی آن تزیینات وجود داشته باشد.

- آنهایی که پاهای کوتاهی دارند نیز خوب است شلوار پاچه تنگ بپوشند تا قدشان مقداری بلندتر به نظر برسد. این را هم بدانید که شلوارهایی که پایینشان بند داشته و جمع میشوند قد را کوتاهتر از آنچه هست نشان می دهند.
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...