ترفندهای جادویی برای داشتن آرایش شیک و طبیعی !

ترفندهای جادویی برای داشتن آرایش شیک و طبیعی !

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :171 نفر
ترفندهای جادویی برای داشتن آرایش شیک و طبیعی !
آرایش کردن، چون باعث بالا رفتن اعتماد به نفس آدم ها میشه ی کار خیلی مهم تلقی میشه مثلا با آرایش و گریم چشم های ریز رو درشت میکنن ، بینی بزرگ رو کوچیک میکنن ، آکنه ها و چین و چروک های پوستی رو می پوشونن و غیره… به همین دلیل ما میخواهیم به شما ترفندهای آرایش شیک و طبیعی رو آموزش دهیم.

– اولین ترفند آرایشی این است که حتما صورتتون رو قبل از آرایش کردن مرطوب کنید ، یک مرطوب کننده ی مناسب میتونه باعث پر شدن چین و چروک ها بشه و همچنین کرمی که روی پوست مرطوب اعمال میشه پوست رو خیلی طبیعی تر جلوه دهد.
 
– پیشنهاد دوم ما  به شما این است ، به کمک یک رژ گونه ی هلویی رنگ سعی کنید گوشه ی چشم ها دو طرف بینی و دو طرف چونه و دهنتون رو ی کم روشن کنید ، این کار باعث میشود صورت شما برجسته و جذاب دیده بشه .
 
– ترفند سوم این است که به رژ گونه تون همیشه رنگ برنز اضافه کنید ، این رنگ باعث برجسته نشون دادن گونه ها میشود ، یعنی شما هر رنگی از رژگونه رو که استفاده کردید روی اون رنگ برنز اضافه کنید .
 
– ترفند چهارم این است که افراد مسن تر زیاد از کرم های مات یا پنکک های مات استفاده نکنند چون رنگ های روغنی و براق، صورت آنها را جوون تر و شاداب تر نشون میدهد پس سعی کنید از رنگ های براق هم استفاده کنید.
 
– ترفند پنجم در مورد ابروهای شماست چون که خیلی تاثیر ابرو رو زیبایی صورت زیاد است باید حواستون حسابی به ابروهاتون باشه . همیشه موهای ابرو هاتون رو با یک مسواک یا برس ابرو ، برس بکشید و فقط جاهای خالی ابروتون رو با مداد یا سایه یک ابرو پر کنین و کل ابرو را پر از مداد و سایه نکنید اجازه دهید  ابروها طبیعی و خوشگل باشند.

- ترفند ششم در مورد سایه ی چشم است که باید بگویم سایه ی چشم روغنی اصلا مناسب آرایش کردن نیست چون مالیده میشود و چهره تون رو نا مرتب و کثیف نشون میدهد ، پس سعی کنید همیشه از سایه های پودری استفاده کنید تا چهره ای طبیعی تر و زیباتری داشته باشید.
 
– پیشنهاد هفتم به افرادیه که پوست و موی روشن دارند که بهتره این افراد بجای استفاده از ریمل و خط چشم مشکی از ریمل و خط چشم قهوه ای استفاده کنند و تاثیر اون رو تو زیبایی و تغییری که میکنن ببیند.
 
– ترفند هشتم در مورده رنگ لب هاتونه که بهتره بجای استفاده از رژ لب از خط لب استفاده کنید و لب هاتون رو با خط لب پر کنید هم ماندگاری بیشتری داره و هم طبیعی تر و شیک تر از رژ لب میشه.
 
– پیشنهاد کلی کارشناسان آرایشی بر این هستش که حتما لوازم آرایشی استفاده کنید که منبع استانداردی داشته باشند و این که تا میتوانید آرایش لایت ، سبک و ملایم باشه تا چهره ی طبیعی شما رو حفظ کرده و شما را زیباتر کند.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...