ترفندهای زودتر خشک شدن لاک ناخن

ترفندهای زودتر خشک شدن لاک ناخن

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :435 نفر
ترفندهای زودتر خشک شدن لاک ناخن
خیلی وقت‌ها شده که برای آرایش ناخن لاک می‌زنید ولی حوصله و زمان لازم رو ندارید که صبر کنید تا خشک شود. به همین دلیل شروع میکنید از دستتاتون استفاده کنید و… بله خرابکاری! امروز برای شما راه‌های زود خشک کردن لاک ناخن رو میگوییم و امیدواریم به دردتون بخوره .
 
1. از لاک کمتری استفاده کنید
یعنی درهربار لاک زدن مقدار کمتری از لاک را روی برس بردارید تا لایه کلفتی ایجاد نشود و به سختی خشک شود. به جای این کار ۳ بار هر ناخن را با فاصله زمانی ۳ دقیقه لاک بزنید.
 
2. از آب یخ استفاده کنید
از دیگر راه‌های زود خشک کردن لاک ناخن این است که قبل از لاک زدن یک کاسه آب پراز یخ درست کنید و بلافلصله بعد از لاک زدن، ناخن‌هایتان را 3-2 دقیقه در کاسه فرو کنید.

3. دستتان را سشوار کنید
سشوار را روی سردترین حالتش قرار دهید و روی ناخن‌هایتان بگیرید تا زود خشک شود.
 
4. اسپری هوای مخصوص تمیزکردن کیبورد استفاده کنید
بعد از آرایش ناخن، از دیگر راه‌های زود خشک کردن لاک ناخن اسپری هوای مخصوص تمیزکردن کیبورد اصطلاحاً ایرداستر است. حتی یک اسپری بدن خالی هم می‌تواند به خشک شدن ناخن‌ها سرعت ببخشد.
 
5. اسپری روغن که در آشپزی استفاده می‌شود
شاید خنده دار باشد ولی یکی از راه‌های زود خشک کردن لاک ناخن این است که به ناخن‌هایتان روغن اسپری کنید و بعد از چند دقیقه بشویید.
 
6. روغن آفتاب گردان لاکتان را سریع خشک می‌کند
ناخن‌هایتان را در یک کاسه حاوی 10 تا 15 سی سی روغن آفتابگردان کنید! برای یک ثانیه این کار را کنید سپس دست‌هایتان را با آب بشویید.
 

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...