ترند ناخن در پاییز و زمستان 2018-2017

ترند ناخن در پاییز و زمستان 2018-2017

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :248 نفر
ترند ناخن در پاییز و زمستان 2018-2017
ترند ناخن در پاییز و زمستان 2018-2017 مشخص شده است ولی قطعا این ترند ما را ناامید نخواهد کرد.در فصل جدید ما شاهد طرح های ناخن با زیور آلات سه بعدی خواهیم بود. شما می توانید بعضی از آن ها را فقط در مهمانی های خاص استفاده کنید.همچنین شما در این ترند می توانید لوگوی مورد علاقه خود را بر روی ناخن های خود ببینید.طراحی های ناخن امسال بیشتر خطی و مینمال هستند.
 
1. ناخن های مینیمال
یکی از مهم ترین ترند ها در سال جاری، ناخن های مینیمالیستی است. زمانی که به طراح هایی ناخن در پاییز و زمستان  نگاه می کردیم اغلب ناخن هایی با طرح مینیمال می بینیم که می تواند گزینه خوبی باشد.
 
2. ناخن با طراحی نصفه
لاک زدن ناخن ها به صورت نصفه در پاییز و زمستان بسیار ترند است.شما می توانید ناخن های خود را به صورت ضربدری طراحی کنید واز آن لذت ببرید.
 
3. خطوط نقره ای
اولا بگذارید بگوییم این یک طراحی بسیار خاص است.شما می توانید از این خط های نقره ای در طراحی های خود استفاده کنید.
 
4. ناخن های متالیک
شما می توانید از طراحی های متالیک براق استفاده کنید.همچنان می توانید از پودرهای براق بر روی ناخن های متالیک خود استفاده کنید.
 
5. ناخن با اکسسوری زنجیر
اگر شما به اکسسوری زنجیر علاقه دارید می توانید آن را در طراحی ناخن های خود استفاده کنید.البته این طراحی بسیار خاص است.شما می توانید در مهمانی های خاص از این طراحی استفاده کنید.
 
6. ناخن طلایی
همان طور که در ترند رنگ مو امسال رنگ طلائی وجود دارد این ترند در طرح ناخن امسال نیز دیده می شود.ناخن های طلایی رنگ یک انعکاس بسیار منحصر به فرد است.در اصل ،اکثریت خانم ها به این رنگ علاقه دارند.
 
7. لاک زدن یک ناخن
باید تاکید کنیم که یک دیدگاه متفاوت  در این طراحی وجود دارد.در این طراحی فقط یک ناخن لاک دارد.این طراحی متفاوت ساده اما زیبا است.شاید در نگاه اول بسیار عجیب به نظر آید اما در روزهای اخیر با زیاد دیده شدن این ترند به یک روند معمولی تبدیل خواهد شد.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...