خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید ( بخش اول )

خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید ( بخش اول )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :330 نفر
خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید ( بخش اول )
خرید پالتو مردانه به خصوص برای مردانی که چندان وقتشان را برای دانستن نکات مد صرف نمی‌کنند، شاید یکی از چالش‌های زمستانی باشد. اما با وزیدن اولین باد زمستانی همه باید به فکر خرید یک پالتو مردانه باشند.
پالتو برای کسانی که می‌خواهند در طول زمستان تیپ رسمی و شیکی داشته باشند یکی از مهمترین لباس‌های مردانه به شمار می‌رود. اگر دلتان نمی‌خواهد کاپشن کوتاه اسپرت را در دفتر کارتان تن کنید یا می‌خواهید برای روی یک کت و شلوار شیک مردانه یک پالتو مناسب بخرید لازم است به نکات مربوط به خرید پالتو هم توجه کنید.
 
اگر در انتخاب و خرید پالتو مردانه نگاه حرفه‌ای‌تری داشته باشید، حتما تفاوت کت زمستانی و پالتو را باد بدانید. اندازه کت زمستانی تا روی باسن است و البته بسیار کمتر از پالتو شما را گرم نگه می‌دارد و مسلم است که آن را روی یک کت دیگر نمی‌توانید بپوشید. کت پشمی ، پارچه‌ای ظریف‌تر از پالتو دارد. در حالیکه پالتو معمولا گرمای بیشتری دارد و برای روزهای بسیار سرد یا برفی مناسب است و آن را می‌توانید روی یک کت دیگر به راحتی بپوشیدالبته به شرط اینکه اندازه آن را درست انتخاب کرده باشید.

کدام مدل پالتو مردانه را بخریم؟
اگر سوز سرد سرمای زمستانی را احساس می‌کنید و به لباسی گرم‌تر از کت زمستانی نیاز دارید، توصیه‌های زیر را برای خرید پالتو مردانه به کار بگیرید. 

پیش از خرید پالتو مردانه جنس را در نظر بگیرید
اولین نکته پیش از خرید پالتو این است که جنس آن را بدانید. بهترین پارچه‌ای که شما را به خوبی گرم نگه می‌دارد پشم و کشمیر است. البته کشمیر بسیار گرم‌تر از پشم است اما به دلیل قیمت بالا و البته دوام کمتر آن نسبت به پشم، شاید پالتو پشمی برای یک روز برفی زمستان مناسب‌تر باشد.
 
اگر سرمایی هستید به دنبال یک پالتو مردانه واقعا گرم می‌گردید، پالتوهایی که یک لایه آستر از جنس پلی پروپیلن دارند شما رو می‌توانند خوب گرم نگه دارند. با این حال بیشتر انواع مدل پالتو مردانه پشم و کشمیر یک لایه پشم شیشه نیز برای گرمای بیشتر دارد که البته این موضوع به فیت بهتر پالتو روی تن نیز کمک می‌کند.
اگر مطمئن نیستید جنس پالتو را چطور باید تشخیص بدهید، بهتر است از یک فروشگاه اینترنتی لباس خرید کنید. در سایت فروش اینترنتی معمولا مشخصات کامل جنس یک کالا نوشته شده است.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...