خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید ( بخش دوم )

خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید ( بخش دوم )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :266 نفر
خرید پالتو مردانه ، از سایز تا جنس را بشناسید ( بخش دوم )
اگر در انتخاب و خرید پالتو مردانه نگاه حرفه‌ای‌تری داشته باشید، حتما تفاوت کت زمستانی و پالتو را باد بدانید. اندازه کت زمستانی تا روی باسن است و البته بسیار کمتر از پالتو شما را گرم نگه می‌دارد و مسلم است که آن را روی یک کت دیگر نمی‌توانید بپوشید. کت پشمی ، پارچه‌ای ظریف‌تر از پالتو دارد. در ادامه باید به نکات زیر نیز توجه کنید :

فیت پالتو روی تن را در نظر بگیرید
 
انتخاب فیت درست مستلزم این است که بدانید چطور یک پالو را انتخاب کرده و بخرید. برای اینکه سایز درست پالتو را انتخاب کنید، یک سایز بزرگتر از سایز معمولی که برای کت مردانه انتخاب می‌کنید، بخرید. خرید پالتو مردانه با یک سایز بزرگ‌تر به شما امکان حرکت آزادانه بدون آنکه لباس روی کت و گردن شما جمع شود را می‌دهد.
بخش سرشانه پالتو مردانه باید کمی از خط شانه طبیعی پایین‌تر قرار بگیرد. در این حالت اگر زیر پالتو کت رسمی یا کت اسپرت بپوشید، سرشانه درست درجای درست قرار می‌گیرد.
 
برای آنکه مطمئن شوید پالتو درست اندازه شما است، روی یک صندلی یک بار نشستن و بلند شدن را امتحان کنید، یک بار دست‌هایتان را بالا ببرید و یک بار نیز برای بستن بند کفش‌تان خم شوید. به این صورت در تمام حالات شما پالتو را امتحان کرده‌اید و مطمئن هستید که خرید پالتو را به بهترین نحو انجام داده‌اید

خرید پالتو مردانه بر اساس قد
 
اگر چندان قد بلند نیستید همان پالتویی را انتخاب کنید که با پوشیدنش احساس راحتی دارید اما این نکته را به خاطر داشته باشید که پالتو هایی که قد آن تا زانو یا زیر آن است می‌تواند از کشیدگی بدن کم کند در حالیکه پالتوهای تا بالای زانو پاهای شما را کشیده‌تر نشانمی‌دهد.
 
اما اگر قد بلند هستید، این قانون برای شما بر عکس است. بهتر است سراغ پالتوهای تا بالای زانو نروید، این پالتو ها شما را بیش از حد کشیده نشان می‌دهد

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...