رازهای ماندگاری عطر

رازهای ماندگاری عطر

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :229 نفر
رازهای ماندگاری عطر
فکر می کنم با من در این مورد موافق باشید یکی از دغدغه های همیشگی بانوان افزایش ماندگاری بوی عطر و خوشبو بودن است. ما در این مقاله شما را با ترفندهای ماندگاری عطر آشنا خواهیم کرد.
8 راز ماندگاری عطر شما :

1. هیچ وقت عطرتان را در جای مرطوب مانند حمام و یا مقابل نور خورشید قرار ندهید زیرا این کار سبب کاهش طول عمر عطرتان می شود.
 
2. نقاطی از بدنتان را که می خواهید عطر بزنید با مقدار کمی وازلین چرب کنید این کار علاوه بر مرطوب نگه داشتن پوست سبب افزایش ماندگاری بوی عطر می شود.
 
3. شما می توانید به جای وازلین از لوسیون ویا مرطوب کننده استفاده کنید.
 
4. بهترین زمان استفاده از عطر بعد از حمام است زیرا بعد ازحمام پوست مرطوب است و این رطوبت باعث افزایش ماندگاری بوی عطر می شود.
 
5. یک اشتباه رایج همه ی ما بر اساس عادت بعد از عطرزدن به مچ دست آنها را به روی هم مالش می دهیم این کار باعث کاهش بوی عطر می شود.
 
6. دومین اشتباه رایج زدن عطر به موها است اگر می خواهید موهای خوشبو داشته باشید فقط کافی است مقداری از عطرتان را بر روی برس مو هایتان اسپری کنید.
 
7. به جای حمل شیشه های سنگین عطر می توانید مقداری از عطرتان را بر روی گوش پاک کن اسپری کنید و داخل کیسه گذاشته و داخل کیف خود قرار داده و به راحتی حمل کنید.
 
8. در آخر مقداری از عطرتان را به کمد لباسهایتان اسپری کنید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...