راز های شگفت انگیز جوانی برای خانم ها ( بخش دوم )

راز های شگفت انگیز جوانی برای خانم ها ( بخش دوم )

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :264 نفر
راز های شگفت انگیز جوانی برای خانم ها ( بخش دوم )
چیزهای زیادی وجود دارد که می توانید انجام دهید تا روند پیری را دیر تر طی کنید و جوان تر بمانید. خبر خوب برای شما این است که شما می توانید، بدون نیاز به جراحی و لوازم آرایشی و یا خرج کردن پول زیاد روش های ضد پیری را بکار بگیرید.

در ادامه ...

6. دوری از استرس
استرس یکی دیگر از معضلاتی است که روند پیری شما را سرعت می بخشید، بنابراین در طول روز سعی کنید از استرس دوری کنید، تا بدن شما فرصتی برای بهبود پیدا کند. شما باید تعطیلات منظمی داشته باشید. مطالعات ثابت کرده اند که افرادی که حداقل یک دوره تعطیلات مناسب را در یک سال زندگی خود دارند و تفریحاتی برای پایان هفته خود با خانواده در نظر می گیرند، در روند سرعت افزایش سن آنها تاثیر زیادی دارد.
 
7 . چای سبز بنوشید
شواهدی از مزایای سلامتی چای سبز در حال افزایش است. در حال حاضر اعتقاد بر این است که نوشیدن یک فنجان چای سبز در روز می تواند به کاهش خطر ابتلا به سرطان، کمک به حفظ وزن متعادل و کمک به حفظ ذهن شما کمک کند. چای سبز با آنتی اکسیدان ها بارگذاری می شود که با اثرات پیری که رادیکال های آزاد بر روی بدن می تواند مقابله کند.
 
8. داشتن رابطه جنسی بیشتر
نکته بعدی در مورد چگونگی جوان ماندن به مدت طولانی، داشتن زندگی جنسی سالم است. بله، درست است: داشتن رابطه جنسی سالم به جوان ماندن شما کمک زیادی خواهد کرد. داشتن یک رابطه جنسی خوب، ثابت شده است که در سالم ماندن ذهن و بدن شما  تاثیر زیادی خواهد گذاشت و همچنین سطح استرس را کاهش می دهد و شما را آرام تر می کند. زنان دارای زندگی جنسی فعال و سالم می توانند انتظار داشته باشند که امید به زندگی در آنها حداقل یک سال و نیم بیشتر از بقیه افراد خواهد بود.

9. ترک تمام چیزهایی که برای شما ضرر دارد
همه چیزهایی که می دانید برای سلامتی شما مضر است را ترک کنید . خوردن زیاد و  نوشیدن نوشابه ها و مواد الکلی، نه فقط اندام شما را ناموزون خواهد کرد بلکه به سلامتی شما هم ضرر های زیادی وارد خواهد کردو باعث افزایش سرعت روند پیری شما می شوند. غذاهای فرآوری شده، قند، الکل، غذای سرخ شده و چربی را قطع کنید و البته سیگار را ترک کنید.
 
10. غذاهای تازه و سالم بخورید
بسیاری از افراد وقت آماده کردن غذاهای تازه را ندارند و مجبور هستند که از غذای فرآوری شده و راحت، که در دسترس است و آماده شدن آنها خیلی سریعتر می باشد، استفاده کنند که مصرف بیش از حد آن قطعا روند پیری را تسریع خواهد کرد. مصرف غذاهای فرآوری شده و آماده را کاهش دهید هنگامی که شما غذاهای تازه و سالم را می خورید، مقدار بیشتری از ویتامین ها، مواد معدنی و آنتی اکسیدان ها را دریافت می کنید که همه آنها در حفظ سلامت شما، سالم بودن و جوان تر ماندن به شما کمک می کنند. برنامه غذایی سالم داشته باشید، یک زبان جدید را یاد بگیرید و …با این کارها طول عمر خود را زیاد کنید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...