راهنمای پوشیدن شلوار چرم برای خانم ها

راهنمای پوشیدن شلوار چرم برای خانم ها

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :447 نفر
راهنمای پوشیدن شلوار چرم برای خانم ها

اگر می خواهید قوی ظاهر شوید، شلوار چرم بپوشید.

این نوع شلوار توجه همه را جلب می کند ولی همان قدر که شلوار های چرم ظاهر شما را شگفت انگیز می کنند، باید دقت کنید که کدام نوع شلوار چرم با کدام ترکیب لباس هایی که در کمد خود دارید، متناسب خواهد بود.

یک شلوار چرم تر و تمیز که دقیقا انداره و متناسب با شکل پاهایتان باشد انتخاب کنید. و یا چیزی را انتخاب کنید که کامل کننده ی لباس بالاتنه و کفش هایتان است تا تیپی شیک ایجاد کنید.

شلوار چرم یک جایگزین مناسب برای شلوار جین، مخصوصا برای بیرون رفتن های دوستانه است. این روز ها دیگر کمتر کسی هنگام بیرون رفتن دوستانه شلوار جین می پوشد؟ شلوار چرم مقدار مد بیشتری از وقتی که شلوار جین مشکی معمولی می پوشید به تیپتان اضافه می کند.

شلوار چرم خود را با یک لباس گشاد بپوشید. نیم تنه یا بلوز نرم و سفید به همراه کفش پاشنه دار می توانند یک تیپ بی زحمت و شیک برای وقت گذراندن با دوستانتان ایجاد کنند.

شلوار های چرم می توانند خیلی متنوع باشند، اگر چه بعضی اوقات باعث راحت نبودن پا و کمی تنگ باشند، اگر این اتفاق می افتد، سعی کنید شلوار چرم خود را با شکل و طرحی متفاوت تر بپوشید.

شلوار های چرم اکثرا برای ساعت هایی که در محل کار نیستید ساخته شده اند. برای داشتن یک تیپ شیک، ترفند های پایه ای تیپ زدن لازم است. مانند جفت کردن این شلوار با یک تی شرت جذب، تا زدن آستین ها برای افزدن جذابیت و یا حتی تنگ تر گرفتن آستین های سوییشرت برای تیپ زیبای غیر رسمی.

همچنین می توانید شلوار چرم خود را با یک مانتو بافت با طرحی خاص جفت کنید تا تیپی خیره کننده بسازید. این کار قطعا شما را مرکز توجه ها می سازد. مطمئن شوید که لوازم جانبی ای که استفاده می کنید ساده باشند تا تیپتان بیش از حد شلوغ نشود.

استفاده از شلوار چرم برای محل کار کمی چالش برانگیز است. بنابراین ضروری است که تیپ درستی برای این شلوار انتخاب شود. گزینه ای از شلوار های چرم را پیدا کنید که نه خیلی گشاد و نه خیلی تنگ باشد.

می دانیم که شلوار چرم قهوه ای در مورد خاص خود بسیار به چشم خواهد آمد. بنابراین سعی کنید آن را با لباس های ساده در بالاتنه جفت کنید تا تیپی ساده و محافظه کارانه ایجاد کنید.

برای محل کار، آن را با یک بافت و یا مانتو دکمه دار سفید بپوشید. با استفاده از کفش پاشنه بلند و کیف دستی ساده، اجازه دهید شلوار چرمتان بیشتر به چشم بیاید.

همچنین می توانید شلوار چرم خود را با یک تاپ یقه اسکی ست کنید و سپس با پوشیدن یک کت رسمی روی آن تیپ خود را شیک تر کنید.

قانون اول پوشیدن شلوار های چرم این است که سعی نکنید آن ها را جذاب تر از این که هستند نشان دهید. مهم است که تیپ خود را در قسمت های مختلف متعادل کنید تا از پیچیده شدن آن جلوگیری کنید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...