راه حل چشمان پف کرده در صبح !

راه حل چشمان پف کرده در صبح !

  • گروه :آرایشی و بهداشتی
  • بازدید :293 نفر
راه حل چشمان پف کرده در صبح !
آیا شما نیز صبح ها زمانیکه از خواب بلند می شوید با چشمان پف کرده مواجه می شوید ؟این مشکل می تواند دلایل زیادی داشته باشد.مهم ترین دلایل آن  استرس ،خستگی و بی حالی ،بی خوابی و یا خواب زیاد است.ما در این مطلب راه حل هایی برای درمان چشم های پف کرده هنگام صبح را برای شما جمع آوری کرده ایم .با ما همراه باشید.اکثر مردم برای رفع این مشکل از یخ استفاده می کنند .یخ به دلیل راحت بودن و نتیجه سریع یکی از گزینه های انتخابی اکثر مردم است.

1. سیب زمینی
یکی از راه حل هایی برای رفع چشم های پف کرده هنگام صبح استفاده از سیب زمینی است.برای این منظور یک عدد سیب زمینی را از وسط نصف کرده و به مدت چند ساعت درون یخچال قرار دهید.پس از آن سیب زمینی را برداشته و به صورت دورانی به اطراف چشمان خود بمالید.پس از این کار حتما صورت خود را با آب بشویید.دلیل استفاده از سیب زمینی خنک این است که مانند یخ باعث افزایش گردش خون در اطراف چشم می گردد.
 
2. ورزش کردن
سم زدایی  بدن همان قدر برای چشمان مفید است که برای دیگر ارگان های بدن نیز اهمیت دارد.یکی از دلایل پف کردن چشم ها می تواند سموم باقی مانده در بدن باشند که در اطراف چشم انباشته می شوند.برای از بین رفتن چنین مشکلی سعی کنید به طور مرتب ورزش کنید.
 
3. نحوه قرار گیری بالش هنگام خواب
هنگام خواب به نحوه قرار گیری بالش خود دقت کنید.بلند بودن بالش شما هنگام خواب می تواند یکی از دلایل پف کردن چشمان شما باشد.

4. آب فراوان
آب یک معجزه برای بدن است.یکی از راه حل هایی برای رفع چشم های پف کرده هنگام صبح نوشیدن آب است.سعی کنید در روز ۱۰-۱۲ لیوان آب بنوشید.علاوه بر آن سعی کنید از کافئین کمتری استفاده کنید.
 
5. چای کیسه ای
شما می توانید با استفاده از کیسه های چای سیاه و چای سبز پس از استفاده از آن ها از شر چشم های پف کرده رها شوید.و به سرعت با آثار شگفت انگیز آن آشنا شوید.
 
6. سفیده تخم مرغ
ابتدا سفیده تخم مرغ را از زرده آن جدا کنید و به خوبی بهم بزنید و سپس به اطراف چشمان خود بمالید.ممکن است در اطراف چشمان خود سوزش احساس کنید .سفیده تخم مرغ برای از بین بردن چروک های اطراف چشمان شما نیز مفید است.پس از خشک شدن آن ۱۰-۱۵ دقیقه صبر کنید سپس آن را با آب بشویید.
 
7. مصرف سیگار
مضرات سیگار برای بدن انسان از نظر علمی ثابت شده است.این موضوع نیز تاثیر زیادی در چشما شما دارد.یکی دیگر از دلایل پف کردن چشم ها هنگام صبح مصرف سیگار است.یکی از راه حل هایی برای رفع چشم های پف کرده هنگام صبح عدم استفاده از سیگار والکل است.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...