راه های شیک برای پوشیدن بوت های تازانو درزمستان

راه های شیک برای پوشیدن بوت های تازانو درزمستان

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :266 نفر
راه های شیک برای پوشیدن بوت های تازانو درزمستان
همه ی ما عاشق بوت های تا زانو یا تا مچ پا هستیم. این بوت ها در طول چندین سال به قدری محبوب بودند که تقریبا فراموش کرده ایم که از کی شروع به معروف شدن کردند.
بوت های تا زانو واقعا برای همه مناسب نیستند. گر چه بسیار شیک هستند و در صورت نیاز تیپ شما را به روز رسانی خواهند کرد.
اما در صورتی که قصد خرید یک جفت بوت جدید دارید ، و یا این که می خواهید در مورد سبک بوت های تا زانو چیز هایی یاد بگیرید، پس برای الهام گرفتن در مورد تیپ زمستانی امسال خود، ایده های سبک دهی معرفی شده در ادامه را دنبال کنید.

رنگ های خنثی ی روشن را با هم ترکیب کنید. شلوار جین سفید مورد علاقه ی خود را بپوشید و آن را با یک لباس بالاتنه ی بافت زیبا شیک کنید. بهترین مدل بوت تا زانوی مناسب این تیپ، بوت قهوه ای رنگ است، پس به سراغ آن بروید.

اگر می خواهید بوت های خود را برای محل کار بپوشید، سعی کنید آن را با یک دامن مدادی و یک لباس بالاتنه ی طرح دار جفت کنید. یک جفت بوت تا زانوی سیاه رنگ، همه چیز را با هم هماهنگ می کند.

اگر به علت سرمای هوا و یا فقط اسپورت نگه داشتن تیپتان، نمی خواهید بخشی از پوستتان بیرون باشد، بوت های بلند خود را با دامنی قد متوسط که قرار هم نیست روی بوت هایتان را بپوشاند، بپوشید. این تیپ را با یک بلوز آستین بلند جفت کنید که ترکیب خوبی را برای زمستان خود داشته باشید.

نظرتان در مورد یک مد دهه 1970 ای با دامن فاق بلند یا شلوار چیست؟ اگر دامن را انتخاب می کنید، دامنی نسبتا کوتاه ترکیب شده با تاپ دخترانه که با آن متناسب است را انتخاب کنید. لگ کدر رنگ همراه بوت چرم تا زانو بپوشید تا به تیپ خود تقارن بدهید.

گاهی اوقات خوب است که چیز های پایه ای انتخاب کنید. شلوار جین به همراه تاپ گشاد و طرح دار در رنگ های تیره مانند سیاه یا سورمه ای بپوشید. این ترکیب همیشه خوب است و برای وقت هایی که خیلی به شیک بودن نیاز ندارید بلکه آراستگی برایتان کافی است، یک تیپ غیر رسمی خوب می سازد.
 
به جای کفش های پاشنه بلند، بوت های تا زانو را انتخاب کنید که به لباس های کوتاه و یا مجلسی تان بیشتر می آید و برای مهمانی ها هم مناسب تر است. تیپ خود را با انتخاب یک ترکیب تمام مشکی شامل لباس کوتاه مشکی، لگ مشکی، پالتوی بلند مشکی و بوت های تا زانوی مشکی شیک تر کنید.

لباس های زمستانی مورد علاقه ی خود مثل شلوار لی جذب، لباس پشمی، ژاکت یقه اسکی و بوت های چرم قهوه ای را با هم ترکیب کنید.
 
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...