رایحه های شاهکار عروسی

رایحه های شاهکار عروسی

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :311 نفر
رایحه های شاهکار عروسی
علاوه بر تمام کارهای انجام شده به روی عروس در روز عروسی ، از قبیل لباس و آرایش و تزئینات , بوی خوش عروس در این روز به یاد ماندنی بسیار مهم است و باید عروس در این روز رایحه ای به یاد ماندنی استفاده کند. در این مقاله از سایت ما 5 رایحه از مناسب ترین رایحه ی عطرها برای روز عروسی را به شما معرفی می کنیم:
 
1. استی لدر  ( زیبا )  
این عطر با ماندگاری در حدود 10 ساعت به روی بدن شما ،  یکی از رکورد،  دارترین عطرها برای استفاده در روز عروسی به شمار می آید ، و این عطرشامل  چندین رایحه از قبیل : گل همیشه بهار ، گل پرتقال ، گل رز ، زنبق ، یاسمن و … می باشد.

2. شنل
این عطر ، یکی از شاهکارهای مناسب برای روز عروسی می باشد و رایحه ای ترکیبی و بی عیب و نقص ، بسیار مناسب برای روز عروسی می باشد.

3. 
ورا وانگ
این عطر رایحه هایی دارد که بسیار مطبوع و دلنشین است و از آنجایی که بسیار مناسب عروس ها می باشد آن راعطر ملکه ها نیز می نامند و دارای رایحه هایی از قبیل : برگ سیب قرمز ، ریشه ی زنبق ، سیسیلی ترنج ، یاسمن ، سرو ، شکوفه ی پرتقال و… می باشد.

4. 
ژان پل ( کلاسیک )
 این عطر از جذاب ترین عطرهای مخصوص عروسی می باشد که شامل رایحه های مختلف از قبیل : وانیل بورین ، نرگس ، وانیل ارکیده ، گل رز اصل ، کهربا و … می باشد .

5. 
 میس دیور چری
این عطر با ماندگاری طولانی جزو عطرهایی می باشد که بسیار مناسب عروسی هایی است که در فصل تابستان برگزار می شوند زیرا این عطر شامل رایحه های خنک می باشد.
 
 
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...