زیر ژاکت یا بافت یقه هفت چی بپوشیم؟

زیر ژاکت یا بافت یقه هفت چی بپوشیم؟

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :271 نفر
زیر ژاکت یا بافت یقه هفت چی بپوشیم؟
ژاکت مردانه ی یقه هفت یک مدل کلاسیک پر استفاده است که همه ی مردان باید در کمد لباس خود یک عدد داشته باشند. اما سوال اینجاست که زیر آن چه بپوشید. خب، ما پاسخ های خوبی داریم.
 
ژاکت های یقه هفت یک مورد پر استفاده در دهه ی 1920 بودند. زمانی که رنگ های روشن و طرح های شلوغ روی مد بودند. طرح های اصلی چنان درخشان بودند که به عنوان "چراغ های کنترل ترافیک" شناخته می شدند. خوشبختانه زمان تغییر کرده است و این مدل ها از مد افتاده اند.
 
البته هنوز هم می توانید ژاکت های یقه هفت را در طیف وسیعی از طرح ها، رنگ ها و مواد سازنده پیدا کنید. مقدار خیلی زیاد از ترکیباتی از این نوع ژاکت وجود دارند می توانید امتحان کنید. و نیازی هم نیست که فقط تیپ های شیک و رسمی با آن بزنید. فکر نکنید که با پوشیدن این ژاکت ها شبیه بچه مدرسه ای ها به نظر می رسید. ما به شما نشان می دهیم که چگونه بدون پیرتر به نظر رسیدن، این نوع ژاکت را بپوشید.
 
1-تیپ غیر رسمی
 
اگر چه بسیاری از وقت ها ژاکت های یقه هفت را با پیراهن ها و بلوز های معمولی دیده اید، به این معنی نیست که نمی توانند تیپی غیر رسمی تر برای شما بسازند. همه چی بستگی به هنر تیپ سازی شما دارد.
 
1-1-پیراهن.
اگر طرفدار پیراهن هستید، پس یکی از آن ها را با رنگی مخالف رنگ ژاکت خود امتحان کنید، و دو یا سه دکمه بالای پیراهن را باز بگذارید. واقعیت ساده این است که پیراهن یقه باز زیر این نوع ژاکت، بسیار غیر رسمی تر و جذاب تر از پیراهن کاملا بسته تا زیر گردن در زیر همین ژاکت است.

 پس نه تنها همه چیز خیلی محکم و بسته به نظر نمی رسد، بلکه همچنان شیک هم باقی می مانید.
 
اگر به دنبال چیزی چشمگیرتر هستید، ژاکتی طرح دار و به همراه پیراهن ساده، یا ژاکت ساده به همراه پیراهن طرح دار انتخاب کنید. فقط یک مورد را طرح دار انتخاب کنید تا ظاهرتان مانند دلقک ها نشود.

می توانید انتخاب کنید که طرح ها تیره یا رنگ روشن باشند، پس کاملا به خودتان و یا مراسمی که در حال انتخاب لباس برای آن هستید بستگی دارد. مثلا با این مدل پیراهن که در تصویر شماره یک می بینید می توانید یک بافت یقه هفت با رنگ تیره ست کنید و با پیراهن تصویر شماره دو می توانید بافت یقه هفت با رنگ روشن ست کنید .
 
اگر چیزی حتی غیر رسمی تر می خواهید، پس یک تی شرت یقه گرد بخش خوبی از رنگ را به تیپتان اضافه می کند و همچنین خط گردنی جذاب تر به همراه دارد.

 انتخاب رنگ به عهده خودتان است زیرا که تیپ غیر رسمی است. پس تقریبا همه رنگ ها سازگار هستند. فقط چیزی را انتخاب نکنید که بیش از حد با ژاکتتان در تناقض باشد. مثلا این مدل تی شرت ساده ی سفید با یک بافت یقه هفت با هر رنگ و مدلی ترکیب فوق العاده جذابی خواهد شد.

 
ژاکت یقه هفت علاوه بر این که موردی خوب برای اضافه کردن به تیپ غیر رسمی است، هیچ کس انکار نمی کند که چقدر به همراه تیپ براق و هوشمندانه می توانند خوب باشند. یک پیراهن با دکمه های بالا و یک کراوات ترکیبی کلاسیک برای زیر یک ژاکت یقه هفت است. البته هنوز تعدادی نکته وجود دارد که باید رعایت کنید تا مطمئن شوید که به دوران مدرسه بازنگشته اید!
 
اگر ژاکت یقه هفت مردانه می پوشید، سعی کنید که از پیراهن سفید دوری کنید. (پیراهن های معمولی همانند یونیفرم مدرسه به نظر می رسند که باید از آن ها دوری کنید) و البته به جای سفید، خاکستری یا آبی را انتخاب کنید، فقط برای جلوگیری از بچه مدرسه ای به نظر رسیدن. کمی طرح روی پیراهنتان می تواند هنوز تیپتان را رسمی باقی بگذارد، اما آن را ظریف نگه دارید و اگر می خواهید با یک کراوات ساده ست کنید.
 
نکته نهایی، پوشیدن یک ژاکت یقه هفتی است که جذب بدن باشد تا شکل بدن را جذاب نشان دهد. چون که یک ژاکت سایز بزرگ هیچ وقت نمی تواند رسمی باشد. و همین یک لباس به راحتی می تواند کل تیپ شما را خراب کند.

یک ژاکت یقه هفت لباسی تنوع پذیر است که با طیف وسیعی از لباس ها قابل هماهنگ کردن است.
 
ژاکت مردانه خود را با یک تی شرت ساده ی یقه گرد برای تیپی راحت تر بپوشید.
 
پیراهن شیکی را زیر ژاکت خود برای داشتن تیپی رسمی تر برای محل کار بپوشید.
 
سعی کنید طرح ها را با هم قاطی نکنید. و اگر قرار است ژاکتی بافت بپوشید، آن را در حداقل طرح نگه دارید تا تیپتان شلوغ نشود.

ژاکت های یقه هفت به خاطر حداقلی ویژگی هایشان، یکی از آسان ترین لباس ها برای سبک دادن هستند. اغلب پارچه ای نازک تر از بقیه ی لباس های گرم دارند و می توانید زیر آن ها چیزی بپوشید تا جذاب ترشان کنید. حتی می توانید آن ها را به تنهایی بپوشید .

استایل زیبایی داشته باشید . همچنین در زمستان نیز شما را گرم نگه می دارند. با چنین تنوعی در طراحی و رنگ ها، هرگز انتخاب هایتان برای تیپ به پایان نمی رسد و به نظر می رسد که خواهید توانست تیپی با آن برای هر مناسبتی و هر روزی پیدا کنید. در حداقل زمان یک کلکسیون انتخاب برای خود فراهم کرده اید!

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...