ست پیراهن مردانه چهارخانه

ست پیراهن مردانه چهارخانه

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :2166 نفر
ست پیراهن مردانه چهارخانه
تقریبا همه آقایان خوش تیپ در کمد خود چند پیراهن مردانه چهارخانه دارند. اگر پاییز امسال می خواهیدمثل یک سوپراستار لباس بپوشید و دنبال تیپ شیک مردانه پاییزی با پیراهن چهارخانه پشمی هستید با ما همراه باشید. پیراهن های زیبایی که خصوصاً برای پاییز استایل شما را بی نظیر می کند. اما نحوه ست کردن پیراهن چهارخانه به دلیل جزئیات بیشتری که دارد به مراتب سخت تر از پیراهن های ساده است. ولی نگران نباشد. امروز ما با چند ست شیک پیراهن مردانه به شما کمک می کنیم تا بدانید هر رنگ پیراهن مردانه چهارخانه با چه چیزی ست می شود و به چه شلوار، کفش و اکسسوری می آید. با ما همراه باشید.
 
1. پیراهن چهارخانه آجری سورمه ای به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
پیراهن مردانه چهارخانه آجری سورمه ای را با شلوار جین سرمه ای تیره ست کنید. نیم بو مردانه عسلی که با آجری پیراهن مردانه هارمونی داشته باشد است. سعی کنید بند ساعت خود را نیز نسکافه ای یا شتری انتخاب کنید. بند ساعت بهتر است چرمی یا پارچه ای اسپرت باشد.
 
2. پیراهن چهارخانه قرمز مشکی به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
پیراهن چهارخانه مردانه مشکی قرمز را بهتر است با شلوار جین تیره بپوشید و کفش مناسب آن نیم بوت مردانه عنابی است. بهتر است بند ساعت خود را با رنگ کفشتان ست کنید.
 
3. پیراهن چهارخانه طوسی سرمه ای به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
این تیپ شیک اسپرت مردانه برای پاییز امسال است. اگر پیراهن چهارخانه طوسی آبی دارید، بهتر است آن را با شلوار جین ست کنید. سعی کنید در استایل خود به جزئیات هم بها دهید. جوراب خود را با پیراهنتان ست کنید. قرار نیست همیشه کفش پایتان باشد. پس خود را برای موقعیت های بدون کفش و زمانی که حتی پا روی پا می اندازید هم آماده کنید.
 
4. پیراهن چهارخانه سبز به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
اگر تیپ اسپرت شما پیراهن مردانه چهارخانه سبز و سفید است، بهتر است با آن کتونی سفید ترجیحاً کتونی کانورس بپوشید که امسال مد است. شلوار جین سورمه ای برای این ست هم خوب جواب می دهد.
 می توانید با پوشیدن یک تی شرت اسلیم فیت طوسی، دکمه های پیراهن چهارخانه خود را باز بگذارید تا استایل خیابانی شیک تری داشته باشید.  شلوار جین با این ست عالی است. کفش پیشنهادی این ست جذاب مردانه قهوه ای است.

5. پیراهن چهارخانه سرمه ای به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
پیراهن چهارخانه سرمه ای را با شلوار کتان نسکافه ای یا خاکی ست کنید.سعی کنید کفشتان را با پیراهنتان ست کرده و سرمه ای انتخاب کنید. کمربند مناسب این ست جذاب اسپرت سرمه ای است.
 
6. پیراهن چهارخانه قرمز آبی سفید به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
این ست را با جین تیره و کتونی سفید مردانه بپوشید. می توانید بند ساعت خود را با عینک خود ست کرده و مثلا مشکی انتخاب کنید.
 
7. پیراهن مردانه چهارخانه زرشکی و سبز به چه شلوار و کفشی ست می شود ؟
یک جفت کتونی زرشکی با این ست محشر می شود. شلوار جین خود را روشن انتخاب کنید. زیر این پیراهن چهارخانه می توانید تی شرت زرشکی ست کنید.بند ساعت خود را هم عنابی ست کنید.


 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...