ست کردن پالتوهای اورسایز

ست کردن پالتوهای اورسایز

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :181 نفر
ست کردن پالتوهای اورسایز
پالتوهای اور سایز و بلند در سال های اخیر بسیار ترند می باشند.این پالتوها در رنگ ها و طرح ها مختلف وجود دارند.ترند سال ۲۰۱۸ راحت بودن است .به همین دلیل لباس های اور سایز امسال بسیار ترند می باشند.اما مهم ترین نکته در پوشیدن این مدل پالتوها ،انتخاب مناسب آن ها با توجه به قد شماست.
اگر قد شما بلند نیست ،بهتر است از پالتوهایی استفاده کنید که قد آن ها تا زیر زانو شما باشد نه بیشتر.در غیر این صورت باعث کوتاه دیده شدن شما می گردد.اما اگر شما علاقه دارید از پالتوهای بلند تر استفاده کنید پس باید در انتخاب بوت های خود دقت کنید.شما می توانید از بوت های ظریف هم رنگ شلوار خود اما با پاشنه های بلند استفاده کنید.زیرا یک رنگ بودن بوت و شلوار باعث می شود شما بلندتر دیده شوید.

راهنمای پالتوهای اورسایز زمستانه

1. اصالت رنگ
رنگ سیاه رنگ اصالت است.همان طور که می دانیم لباس های سیاه در هر زمان اصیل و نجات دهنده هستند .شما می توانید با انتخاب یک پالتو اور سایز سیاه اصالت خود را چند برابر کنید.در ادامه می توانید یک استایل اسپرت یا یک استایل زنانه داشته باشید.این کاملا به سلیقه شما بستگی دارد.شما می توانید پالتو سیاه خود را با یک شلوار دنیم (جین ) و یک کفش اسپرت ست کنید.همچنین می توانید در این استایل به جای کفش های اسپرت از بوت های زنانه استفاده کنید.

2. پالتوهای اورسایز قرمز
یکی از بهترین ترکیب ها ،ترکیب رنگ قرمز ،سیاه و سفید است.به شما پیشنهاد می دهیم این ترکیب رنگ را در استایل زمستانی خود حتما امتحان کنید.

3. پالتوهای طوسی
یکی دیگر از رنگ های همیشه ترند رنگ طوسی در تنالیته های متفاوت است. شما می توانید در این استایل از یک پالتو اور سایز طوسی همراه با کفش اسپرت سفید و کیف قهوه ای یا قرمز استفاده کنید و تفاوت خود را به نمایش بگذارید.

4. پالتوهای چهارخونه
ترند طرح های چهارخانه از سال ۲۰۱۷ به سال ۲۰۱۷ انتقال یافته است.شما می توانید پالتوهای اورسایز چهار خانه خود را با شلوار مشکی و یک کیف قرمز یا بنفش ست کنید.

5. رنگ های خاص
اگر شما قدرت ریسک پوشیدن رنگ های خاص را دارید ،پس این استایل ها مناسب شماست.اما برای سیک بودن به این نکته توجه کنید که اگر از این رنگ پالتوها استفاده می کنید شلوار و اکسسوری ها شما باید از رنگ های ساده مانند مشکی ،طوسی و … باشد.

6. رنگ کرم یا قهوه ای
پالتوهایی به این رنگ بسیار راحت با هر رنگی ست می شوند.شما می توانید ار رنگ های مکمل این رنگ یا برای جلب توجه بیشتر از رنگ های متضاد این رنگ استفاده کنید.

7. پالتوهای سبز
رنگ سبز و تناژ های مختلف آن بسیار شیک می باشند .شما می توانید این رنگ را نیز با رنگ های کرم ،سفید یا مشکی به راحتی ست کنید.و در اکسسوری های خود از رنگ متضاد استفاده کنید.

8. پالتوهای پلنگی
شما می توانید این طرح پالتوها را با رنگ مشکی به راحتی ست کنید .زیرا این طرح لباس ها بسیار به خودی خود باعث جذب می شوند و شما در دیگر اجزای لباس های خود باید از رنگ های ساده استفاده کنید.
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...