سه رنگ جذاب بهاری در تیپ شما

سه رنگ جذاب بهاری در تیپ شما

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :465 نفر
سه رنگ جذاب بهاری در تیپ شما
درفصل بهار چه لباسی بپوشیم؟ فصل بهار که می‌شود، وقتش است که لباس‌های پشمی را توی چمدان بگذارید،و لباس‌ رنگارنگ بهاری بپوشید. فصل بهار، بهترین فرصت برای تجربه پوشیدن انواع لباس هایی است که هرگز آن را تجربه نکرده اید. فصل بهار، این فرصت را به شما می دهد که انواع رنگ جذاب را به مجموعه رنگ لباس هایتان اضافه کنید و با فصل هماهنگ شوید.
برای خوش تیپ شدن شما در فصل بهار، پیشنهادهایی داریم که بد نیست آنها را هم گوشه ذهن تان داشته باشید تا این بهار خوش تیپ تر از پارسال باشید.

1. رنگ زرد:
رنگ زرد، رنگی گرم و شاد است و جذابیت آن بیشتر به خاطر قدرت آن در روشن نشان دادن فضاهای تاریک است. رنگ‌های خانواده زرد هر چه روشن‌تر باشند، انرژی ملایم‌تری به ما می‌دهند.
2. رنگ سبز آبی ( آبی اکواریومی ) :
رنگ سبز نمادی از رشد و شکوفایی است و از آن‌جایی که پرانرژی‌ترین رنگ محسوب می‌شود، پوشیدن آن احساسی از تندرستی و خوشبختی را در فرد به وجود می‌آورد. رنگ نارنجی: رنگ نارنجی بهار امسال جای خودش را در کلکسیون برندهای معروف حسابی باز کرده است.
3. رنگ نارنجی:
یکی از ویژگی های نارنجی این است که هم با رنگ ها و حال و هوای تابستانی و هم پاییزی جور در می آید و بسته به رنگ ها و مدل هایی که همراه با آن انتخاب می کنید می توانید آن را به راحتی در هر فصلی بپوشید. پس با خیال راحت هر لباس نارنجی که بهار امسال بخرید را با خیال راحت و البته با دقت در چیزهایی که با آن ترکیب می کنید می توانید مورد استفاده قرار دهید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...