شرکت پنتون رنگ سال 2018 را اعلام کرد : بنفش

شرکت پنتون رنگ سال 2018 را اعلام کرد : بنفش

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :286 نفر
شرکت پنتون رنگ سال 2018 را اعلام کرد : بنفش
موسسه پنتون در اواخر سال ۲۰۱۷ میلادی، رنگ مد سال ۲۰۱۸ را تعیین می کند. این شرکت به عنوان تعیین کننده غیر رسمی رنگ سال در جهان شهرت دارد. این موسسه هر ساله در ماه دسامبر رنگ پیشنهادی برای سال آینده را اعلام می کند.
رنگ سال ۲۰۱۸ از سوی پنتون رنگ بنفش و به عبارت دقیق Ultra Violet ۱۸-۳۸۳۸ انتخاب شده است .
 
رنگ بنفش یکی از رنگ های خوش ترکیبی است که غالبا با بیشتر رنگ های طیف سرد و گرم ست می شود. پرطرفدارترین رنگ‌هایی که می توان با رنگ بنفش ست کرد رنگ‌هایی مثل: سفید، سبز، نارنجی، آبی ملایم، صورتی و ترکیب رنگ بنفش با تونالیته‌ای از سایر رنگ های بنفش است . این رنگ یک رنگ سلطنتی و با کلاس حساب می شود . در زمان های قدیم بنفش یک رنگ خیلی نایاب و خاص بوده و فقط افراد معروف و ثروتمند و خانواده های آنها می توانستند از آن استفاده کنند . رنگ بنفس رنگی آرامش بخش است و شادی ایجاد می کند .
 
همان طور که میدانید شیکسون هم طرفدار رنگ بنفش است و امیدواریم امسال ست های جذاب بنفش زیادی به شما معرفی کنیم.
 
شما از این رنگ می توانید در اجزای مختلف استایلتان استفاده کنید . مثلا در کیف و کفشتان و یا در زیورآلاتتان . البته از طرفی جزء اصلی پوششتان می تواند این رنگ باشد و در سایر اجزای استایلتان  از رنگ های مکمل این رنگ استفاده کنید. در ادامه چند تصویر از استایل هایی با این رنگ می بینید.

مدیر اجرایی موسسه رنگ پنتون در توصیف رنگ سال آن را به سایه هایی ظریف و جذاب که انسان را به گرمی در آغوش می کشد تشبیه می کند وی این رنگ طبیعی را علاوه بر مد و لباس ، مناسب برای آشپزخانه ، اتاق غذاخوری ، میز ، لوازم خانگی کوچک و منسوجات قابل استفاده در خانه می داند . 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...