شیک ترین ریش های مردانه در سال 2017

شیک ترین ریش های مردانه در سال 2017

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :1290 نفر
شیک ترین ریش های مردانه در سال 2017
 ریش سال‌های اخیر مد شده است و خانم‌ها هم عاشق ریش شده‌اند. موی صورت برای مردان در حال نزدیک ‌تر شدن به عرف، یا حداقل یک گرایش نسبتا جا افتاده است. مردان اکنون هر مدلی را انتخاب می‌کنند، از ته‌ریش بسیار کم گرفته تا ریش بلند جادوگرانه.خصوصاً اگر چهره تان بیبی فیس است و دوست دارید بزرگتر به نظر برسید یا از جای جوش یا زخم روی صورتتان رنج می‌برید و دوست ندارید خانم‌ها آن را ببینند، ریش بگذارید و اما اینکه چه مدل‌هایی به شما می‌آید و چطور به ریش خود مدل دهید هم مهم است. ریش بزی، ریش مهندسی، ته ریش، ریش ستاری، ریش زیر لبی، ریش کله قندی، ریش کتلت و …. با ما همراه باشید.
 
1. مدل ته ریش مردانه
قدیم مردی که ته ریش می‌گذاشت تنبل و شلخته تلقی می‌شد. چون یک شرکت معروف تیغ طوری جا انداخته بود که هر مرد شیکی باید روزی دوبار اصلاح کند تا محبوب خانم‌ها شود. اما تحقیقات نشان می‌دهد تنها یک سوم زنان عاشق مردان چپه تراش هستند و بقیه ریش و ته ریش دوست دارند. ته ریش گذاشتن خیلی راحت است. زود ته ریش در میاورید و مراقبت از آن هم آسان تر از ریش بلند است. ته ریش برای مردان بیبی فیس یک انتخاب عالی است. اگر ریش شما زود بلند نمی‌شود هم بهتر است ته ریش بگذارید و جوش صورت را پنهان می‌کند. سه چهار روز کافی است تا ته ریش دربیاید.
ته ریش نیاز به مراقبت دارد. موزر (تریمر ریش) خود را روی درجه ۴-۳ میلی متری تنظیم کنید. روی گونه‌ها و غبغب خود را اصلاح کنید تا شلخته به نظر نرسید.

2. مدل ریش پروفسوری مردانه (ریش بزی، ریش ون دایک)
ریش بزی سال‌ها محبوب ستارگان موسیقی راک بوده است. ریش پروفسوری به صورت‌های لاغر و استخوانی میاد و برای صورت‌هایی که زاویه دار است، مناسب است. اگر صورتتان گرد است، ریش پروفسوری صورتتان را کمی کشیده تر خواهد کرد ولی خیلی توصیه نمی‌شود. ریش بزی شامل ته ریشی روی چانه و شبیه به ریش بز است، که به همین جهت هم ریش بزی نام گرفته است. همچنین ریشی که زیر لب بصورت عموی در آمده و تا چانه کشیده شده است نیز، قسمت دیگر ریش بزی است. ریش ون دایک، مدل ریش دیگری است که شامل ریش بزی به همراه سبیل است.بهترین جا برای اصلاح خط گردن، درست زیر خط فک است. اگر ریش پروفسوری پایین تر بیاید، بیشتر شکل بز به خود میگیرد و اصلاً جالب نیست.
 
3. مدل ریش کم پشت و سبیل مردانه
چیزی بین ته ریش و ریش بلند با سیبیل بلندرتر از ریش در اینجا معرفی می‌شود. این مدل موسوم به بیردستش خیلی مد است و برای تابستان راحت و شیک است. برای نرم کردن ریش خود میتوانید از روغن زیتون، روغن سیاه دانه یا عصاره رزماری استفاده کنید.

4. مدل ریش کوتاه مردانه
اگر ریش شما تکه تکه در می‌آید، این مدل برای شما مناسب نیست. سعی کنید ریش بلند بگذارید تا ریش خالی شما پر شود. بین ۵ تا ۱۰ روز طول می‌کشد تا ریش شما این اندازه شود. ریش تراش خود را روی درجه ۳٫۵ بگذارید تا ریش خود را مرتب کنید. اگر در مکان هایی کار می کنید که ریش داشتن در آن‌ها الزامی است مدلی بسیار خوب و مناسب است. این مدل برای چهره‌هایی با گونه‌های برجسته یا خط فک های برجسته فوق العاده‌تر می شود. برعکس اگر قصد دارید با استفاده از این چانه کوچکتان را پر تر نشان دهید و یا صورت گردتان را کشیده تر نشان دهید جواب می دهد.
 
5. مدل ریش بلند مردانه
اگر قصد دارید ریشی بلند و چهره ای ۳ بعدی داشته باشید، ریش بلند بگذارید. این ریش مناسب کسانی است که ریش‌هایشان رشد خوبی دارد و پر پشت است. از این ریش برای بهتر کردن تقسیم بندی صورتتان هم می توانید استفاده کنید. مثلا اگر چانه کوچکی دارید با استفاده از آن چانه را پر تر نشان دهید. صورت لاغر را کمی تپل تر نشان دهید. اگر صورت گردی دارید ریش بلند نگذارید. این ریش‌ها مناسب صورت‌های کشیده هستند.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...