مدل موهای ترند سال ۲۰۱۸

مدل موهای ترند سال ۲۰۱۸

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :238 نفر
مدل موهای ترند سال ۲۰۱۸
همان طور که همه می دانیم تکرار و الهام از گذشته در دنیای مد و ترند وجود دارد.برای مدل موهای ترند سال ۲۰۱۸ کافی است نگاهی به گذشته بیاندازیم.به عنوان مثال در رنگ مو های ترند سال ۲۰۱۸ الهام از ستارگان قدیمی سینما بسیار مشهود است یا در مورد اکسسوری های مو الهام از دهه ۹۰ میلادی به چشم می خورد.
 
اگر شما نیز قصد دارید مدل موهای خود را در سال جدید میلادی تغییر دهید قبل از تغییر آن با مدل موهای ترند سال ۲۰۱۸ آشنا شوید .

1. بلوند نیروانا
این رنگ مو از کورت کوبین خواننده وگیتاریست گروه مشهور نیروانا الهام گرفته شده است.در حال حاضر سلنا گومز نیز این رنگ مو را انتخاب کرده است.این رنگ مو که در قسمت ریشه تیره تر از ساقه است یکی از رنگ های ترند مو در سال ۲۰۱۸ است.

2. موهای مردانه
مدل موها ی کوتاه و در اصطلاح مردانه یکی از مدل موهای ترند  سال ۲۰۱۸ است.یکی از ویژیگی این مدل موها داشتن چتری های کوتاه است.برندهای مطرح دنیا مانند فندی ،پرادا و تام فورد در فشن شوهای خود از این مدل بسیار استفاده کرده اند.این طور پیش بینی می شود که این مدل مو جایگاه ویژه ای در مدل موهای ترند  سال ۲۰۱۸ داشته باشد.

3. مدل موهای گره زده
اگر علاقه مند هستید یکی دیگر از مدل موهای ترند سال ۲۰۱۸ را بشناسید فقط کافی است به  مدل موهای ریحانا (خواننده )توجه کنید.ریحانا در فشن شوهای برند پوما با مدل موهای دم اسبی و گره زده حضور پیدا کرده بود و همین امر باعث ترند شدن این مدل موها در سال ۲۰۱۸ شد.

4. چتری نامرتب
چتری ها،این مدل موها نیز مانند لباس های جین همواره در دنیای مدو فشن وجود دارند و به نوعی همیشگی هستند.در سال ۲۰۱۸ اگر مدل موهای شما چتری است دیگر نیاز ندارید که همیشه آن ها را صاف کنید.تنها کاری که باید بکنید این است که آن ها را همان طور به صورت طبیعی رها کنید.

5. استفاده از گیره سرهای مشابه
مهم نیست مدل موهای شما چگونه است فقط کافی است برای ترند بودن از گیره های مشابه بر روی موهایتان استفاده کنید.به خصوص گیره هایی با رنگ طلائی بسیار پر طرفدار هستند.شما همچنین می توانید گیره سرهای موجود در خانه را با لاک به رنگ طلائی تبدیل کنید.

6. مدل موهای رترو
همان طور که در ابتدا اشاره کردیم امسال سال الهام از گذشته است.حالت دادن موها به سمت بیرون ،چتری ها و….. همه وهمه مدل موهای ترند  سال ۲۰۱۸ است.

7. استفاده از کش سرهای پهن
یکی از ترندهای امسال استفاده از کش های پهن است که در دهه ۹۰ میلادی بسیار ترند بوده اند.شما می توانید در سال جدید از کش سرهای رنگی و طرح دار استفاده کنید و ترند باشید.

8. انواع بافت مو
مدل موهای بافت امسال نیز جزو ترندهای سال می باشند و شما به راحتی می توانید این مدل موها را امتحان کنید و در ادامه از کسسوری های ترند سال برای تزئین موهای خود استفاده کنید.
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...