نکات مهم جذاب بودن آقایون از نگاه خانم ها

نکات مهم جذاب بودن آقایون از نگاه خانم ها

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :196 نفر
نکات مهم جذاب بودن آقایون از نگاه خانم ها
آیا از اینکه خانم ها در مورد شما صحبت کنند و شما را بررسی کنند واهمه دارید؟ آیا می خواهید در نظر آن ها جذاب به نظر برسید ولی نمی دانید یک مرد جذاب از دید زنان چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟ با ما همراه باشید تا با تبدیل شدن به یک مرد جذاب در کانون توجه قرار بگیرید.
 
1. خوش پوش باشید
یک سبک لباس مناسب برای خود انتخاب کنید که فیت بدنتان باشد. رنگ لباس های خود را با توجه به رنگ چشم، مو و پوست خود انتخاب کنید. تی شرت سفید، شلوار جین کلاسیک آبی و یا مشکی و یک ساعت قطعا گزینه های خوبی برای یک استایل جذاب خواهد بود.
 
2. ورزش و باشگاه را فراموش نکنید
قرار نیست که یک ورزشکار بادی بیلدینگ باشید، اما اگر می خواهید یک مرد جذاب از دید زنان باشید، باید بدنتان شکل مناسبی داشته باشد. تمرینات قدرتی را حتما انجام دهید تا عضله های جذابی بسازید. البته، آرایشیک ورزش را برای سلامتی شما بیشتر توصیه می کند.

3. اصلاح صورت شما را جذاب می کند
علاوه بر اصلاح سر و صورت، موهای اضافی گوش خود را نیز اصلاخ کنید. ناخن های کوتاه و مرتب داشته باشید و به جزئیات بدن و سلامتی خود اهمیت دهید. دوران موهای ژولیده و چرب به سرآمده، تنبلی خود را به مد روز ربط ندهید. اگر خواستید ریش بزارید.
 
4. مطمئن شوید که خوشبو هستید
قطعا قرار نیست با عطر و ادکلن دوش بگیرید! اما در قدم اول روزانه حام کنید و سپس از دنودورانت استفاده کنید تا بدنتان بوی عرق ندهد. حواستان باشد که هر چقدر هم استایل تان شیک و باکلاس باشد، اگر بدنتان بوی بدی دهید، تنها خواهید ماند.
 
5.زبان بدن مناسبی داشته باشید
به عنوان یک جوان جنتلمن، حواستان به نوع نگاه، صحبت کردن و رفتارهای خود باشد. همیشه و در همه حال مهربان باشید و نگاه های مناسب و محبت آمیز داشته باشید. حرمت ها را نگه دارید و بدانید که نوع نگاه شما تا حد زیادی شخصیت شما را نشان خواهد داد.
 
6. با لبخند وارد شوید
بیش از حد لبخند بزنید و همیشه لبخند زدن را تمرین کنید. حواستان باشد به وادی لودگی وارد نشوید. کافی است همیشه لبخند گوشه لبتان باشد. همین و بس!
 
7. صاف و مردانه قدم بردارید
درست ایستادن شما، نشانه ای از اعتماد به نفس خواهد بود. قوز کردن، با پاهای خیلی باز راه رفتن، کج گذاشتن پا و … شما را ضعیف نشان خواهد داد. درسا راه رفتن شما باعث اقتدار و جذاب بودن شما خواهد شد و یک مرد جذاب از دید زنان خواهید شد.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...