پالتوهای ترند زمستان 2017/2018

پالتوهای ترند زمستان 2017/2018

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :194 نفر
پالتوهای ترند زمستان 2017/2018
فصل زمستان آغاز شده و هوا سرد شده است.چگونه می توانیم در این هوای سرد شیک باشیم؟ پالتو ها جزو جدایی ناپذیر استایل ما در فصل زمستان هستند.و در هر فصل مدل های جدیدی از آن ها ارائه می شود.
مدل پالتوهای ترند زمستان 2017/2018 را در این مقاله به شما معرفی خواهیم کرد.

1. پالتو با برش مردانه
اگر بخواهید ظرافت ساده تری داشته باشید ،پالتوهایی با برش های مردانه سایز بزرگ می تواند انتخاب درستی باشد.حتی اگر پالتو خود را با یک لباس بسیار زنانه ترکیب کنید ،می توانید همچنان ساده و شیک باشید.اگر می خواهید یک استایل مردانه و ساده داشته باشید می توانید در ادامه از شلوارهایی با برش های مردانه و یک پلیور استفاده کنید.

2. پالتو خز مصنوعی یا استفاده خز در آن
ترند محبوب این فصل برای علاقه مندان به استایل های زنانه ،شیک و کلاسیک ،پالتوهایی با خز مصنوعی است.حتی زمانی که با شلوار جین  ترکیب شوند ،می توانند یک استایل کاملا زنانه به وجود آورند.شما می توانید پالتوهای خز خود را با توجه به ترکیب  رنگ ها و استایل های مختلف ست کنید.همچنین می توانید این پالتوها را در استایل شبانه و روزانه خود استفاده کنید.پالتوهای خز جزء جدایی ناپذیر ترند زمستان ۲۰۱۷/۲۰۱۸ هستند.اگر به این سبک پالتوها علاقه ندارید ،می توانید از شال گردن یا پلیور های دارای خز استفاده کنید تا جزء ترند زمستان 2017/2018 باشید.شما می توانید این پالتوها را با شلوارهای از بالا گشاد یا راسته ست کنید.

3. پالتو چهار خانه
شما می توانید یک سبک کلاسیک و پرطرفدار مطابق ترند زمستان ۲۰۱۷/۲۰۱۸با پالتوهایی با پارچه های چهار خانه ایجاد کنید. شما می توانید یک نگاه کلاسیک و متضاد را با استفاده از این سبک پالتوها همراه با بوت های بلند ایجاد کنید.برای داشتن یک سبک ظریف تر می توانید ،پالتو خود را با نیم بوت های به رنگ خاکی ست کنید.و بدین ترتیب از پالتوهای ترند زمستان 2017/2018 استفاده کنید.

4. کاپشن های بادی
اگر می خواهید یک سبک پر انرژی و اسپرت داشته باشید ، شما می توانید از کاپشن های بادی استفاده کنید.اگر به کاپشن های بادی عادت ندارید نظر شما در مورد کت هایی با پارچه های مخمل چیست ؟با یک کت کوتاه مخمل می توانید استایلی متفاوت ایجاد کنید.یا شما می توانید برای یک استایل بدون ریسک از پالتوهای سایز بزرگ استفاده کنید. همچنین می توانید از پالتوهایی با پارچه های براق یا گل گلی استفاده کنید.تمام موارد ذکر شده جزو پالتوهای ترند زمستان 2017/2018 هستند که شما با توجه به سلیقه خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...