چطور خانم ها با ساسپندر تیپ بزنند

چطور خانم ها با ساسپندر تیپ بزنند

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :919 نفر
چطور خانم ها با ساسپندر تیپ بزنند
تعجب نکنید. درست است. خانم‌ها هم این روزها ساسپندر یا ساسبند می‌پوشند و با آن تیپ می‌زنند. به طور مثال ریحانا، جنیفر لوپز، تیلر سویفت و خصوصاً بیانسه ساس‌پندر را به استایل خود اضافه کرده‌اند. امروز ونیز به شما توضیح می دهد که چطور خانم‌ها با ساسپندر تیپ بزنند تا منحصر به فرد و جذاب باشند.
 
ساسپندر زنانه به شلوار پارچه‌ای می‌آید
درست مثل آقایان حتی برای خانم‌ها هم بهتر است ساسبند را با شلوار پارچه‌ای و بلوز دکمه دار ست کنند. کفش مناسب این ست، کفش پاشنه بلند جلو بسته است. بهتر است بلوزتان کمی زرق و برق زنانگی داشته باشد. یک گل ریز یا چهارخانه‌های ریز و محو کار را ظریف تر می‌کند. البته اگر بلوز طرحدار انتخاب می‌کنید، حتماً آن را با ساسپندر ساده بپوشید.
 
ساسپندر را با شلوار جین هم می‌توان ست کرد
با شلوار جین یک تاپ یا تی شرت بپوشید و ساسپندر را که قبلاً به شلوار وصل کرده‌اید، تنتان کنید. این تیپ اسپرت با کفش تخت زنانه ست می‌شود اما کفش پاشنه بلند و صندل به آن نمی‌آید. کتونی آل استار خیلی به این تیپ می‌آید و به درد تولدهای دوستانه و دورهمی‌های خانم‌های جوان می‌خورد.

ساسپندر را با شلوارک امتحان کنید
برای اینکه خانم‌ها با ساسپندر تیپ بزنند که در عین حال دخترانه هم باشید، می‌توانند ساسپندرشان را به یک شلوارک فاق بلند یا ملوانی وصل کنند. زیر آن هم تی شرت یا تاپ بند  پهن ست می‌شود. اگر شلوارک ملوانی انتخاب شما است، ونیز تاپی با توناژ قرمز و راه راههای افقی پیشنهاد می‌کند. کفش مناسب این ست ساسپندری، کفش تخت نگین دار، کفش پاشنه بلند لژدار و یا یک صندل باحال است.
 
ساسپندر و دامن، یک تیپ توپ است
خانمانه ترین جوری که می‌شود ساسپندر پوشید با دامن است. یک تیپ ساده و شگفت انگیز با تی شرت و دامن. حتماً رنگ دامن را با رنگ ساسپندر ست کنید تا هارمونی خوبی ایجاد کند. یک زیبایی و معصومیت دخترانه در این استایل نهفته است.کاری نکنید که استایل شما شلوغ پلوغ به نظر برسد. دنبال یک طرح ساده برای دامن با حداکثر ترکیب دو رنگ باشید. ونیز دامن پیچازی پاییزه را به شما پیشنهاد می‌دهد. کفش مناسب ساس‌پندر و دامن، صندل تخت یا پاشنه پنج سانتی جلوباز است. دقت کنید که پاشنه کفشتان پهن نباشد.
با ساسپندر  حتماً چند اککسسوری‌ دخترانه استفاده کنید
وقتی خانم‌ها با ساس‌پندر تیپ بزنند ممکن است اگر اکسسوری‌های کافی زنانه نداشته باشند، کمی استایلشان مردانه به نظر برسد. گوشواره‌های بلند یا گردنبند ظریف، حلقه انگشت اشاره یا دستبند النگویی همه مناسب تیپ خانم‌ها با ساسپندر است.
تیپ نیمه مردانه ساسپندری با ترکیب زیورآلات زنانه کنتراست خوبی در استایل شما می‌سازد و شما را خیلی جذاب و دلربا خواهد کرد.
 


 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...