چگونه براحتی خط چشم بکشیم ؟

چگونه براحتی خط چشم بکشیم ؟

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :358 نفر
چگونه براحتی خط چشم بکشیم ؟
همیشه کشیدن خط‌چشم در آرایش چشم، یکی از مهمترین و سخت ترین قسمت های آرایش به شمار میاد. مخصوصا که یکم هم عجله داشته باشیم و بخوایم سریع تر بکشیم. خط چشم کشیدن مهارت زیادی می خواهد، زیرا باید، خطوطی صاف و نازک را در پشت چشم های خود کشیده و مطمئن شوید که با هم تناسب و تقارن دارند. در این پست ما به شما عزیزان آموزش کشیدن خط چشم و به شیوه آسون و راحت ارائه میدیم.
 
چگونه به راحتی خط چشم بکشیم؟ خط چشم به چشم های شما جلوه خاصی می بخشد. اگر می خواهید خط چشمی زیبا داشته باشید، ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع خط چشمی می خواهید. 

به عنوان مثال اگر خط نازک و کوتاهی می خواهید، با استفاده از مداد چشم و یا سایه پودری تیره آن را بکشید. و اگر قصد کشیدن خط چشمی بلند و کلفت را دارید، از خط چشم های مایع و یا ماژیکی بهره ببرید. زیرا این خط‌چشم ها درخشندگی و زیبایی بیشتری دارند.

برای آرایش چشم ابتدا توجه داشته باشید که خط چشم دقیقا باید مماس با مژه هایتان کشیده شود. اگر بین خط چشم و مژه ها فاصله بیفتد، دید خوبی ندارد. خط چشم را از گوشه بیرونی چشم تان آغاز کنید و به سمت گوشه داخلی چشم بکشید. دقت کنید که هر چه به گوشه داخلی نزدیک تر می شوید، خط‌چشم را نازک تر بکشید. همیشه خط چشم تان را کامل بکشید، در غیر این صورت چشم هایتان ریز دیده می شود.

بعد از کشیدن خط‌چشم اولیه به آینه نگاه کنید. اگر بین خطوط فاصله انداخته اید، برگردید و بین آن ها را پر کنید. هم چنین قرینه بودن خط‌چشم چشم هایتان بسیار مهم است. اگر اشتباه یا ناهمواری می بینید، با استفاده از سایه مشکی آن را درست کنید.

اگر می خواهید پایین چشم تان را نیز خط‌چشم بکشید، باید به خط بیرونی چشم تان متصل باشد و حتما توجه داشته باشید که خطی نازک تر بکشید. این خط چشم، نگاه شما را عمیق و دلربا می کند.

اگر می خواهید چشم هایتان درشت تر به نظر برسد، با استفاده از سایه پودری تیره و یک قلم مو ریز، بالای خط‌چشم بالایی و پایین خط‌چشم پایینی یک خط تیز و تمیز از آن سایه را بکشید.
 
 
 
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...