چگونه بی ارایش فردی جذاب باشیم ؟ ( بخش دوم )

چگونه بی ارایش فردی جذاب باشیم ؟ ( بخش دوم )

  • منبع :
  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :173 نفر
چگونه بی ارایش فردی جذاب باشیم ؟ ( بخش دوم )
می خواهد بدون اینکه هر روز مدت زمانی را صرف آرایش کنید فردی جذاب باشید؟ خوب، شما می توانید بدون آرایش هم زیبا و دوستن داشتنی باشید. با خواندن مقاله زیر زیبایی طبیعی خود را به حداکثر برسانید و یک فرد جذاب باشید.

بخش دوم : زیبا سازی پوست

1. حتما به ابروهای خود رسیدگی کنید.
اگر ابروهای ضخیم و ضعیفی دارید آن ها را بردارید. یکی از کارهای خوب برای جذاب شدن چهره می باشد. اگر برداشتن ابرو در آرایشگاه درد زیادی دارد خودتان می توانید این کار را انجام دهید. کاری که باید انجام دهید به صورت زیر است: 
یک موچین عالی تهیه کنید و هردو روز یا یک روز یکبار ابرو بردارید تا درد را به حداقل برسید و بدانید کدام بخش را می خواهید مرتب کنید. حواستان باشد بیش از حد ابروی خود را برندارید چون نه تنها باعث ایجاد درد بیش از حد غیرضروری می شود بلکه فردی که ابرو ندارد ظاهری عجیب خواهد داشت!
با برس ابرو به خوبی آن ها را تمیز کنید. ابتدا به سمت بالا و سپس به سمت بیرون ابروها را برس بزنید. با استفاده از این روش ابروهای شما به خوبی زیبا و تمیز می شود و باعث  ایجاد این حس می شود که صورت تان به زیبایی پاک سازی شده است.

2. لب های خود را مرطوب و سلول های مرده آن را پاک سازی کنید. یک مسواک تمیز را خیس کنید و روی آن وازلین قرار دهید و سپس به آرامی آن را روی لب های خود بکشید.

3. از دست پوست مرده رهایی یابید: بعد از استحمام به آرامی حوله را روی لب های خود بمالید تا سلول های مرده لب های خود را پاکسازی کنید. نوک پوست لب خود را با حوله بمالید تا لب های قرمز و خوش رنگی داشته باشید. با استفاده از کرم ترک لب، لب های خود را مرطوب نگه دارید. همیشه در کیف خود یکی از این کرم ها داشته باشید و زمانی که حس کردید نیاز است آن را روی لب های خود بمالید. همچنین هردفعه قبل از استفاده از کرم ترک لب با استفاده از یک دستمال و اندکی آب، لب های خود را بمالید تا پوست مرده آن از بین برود. با استفاده از این روش لب های شما همیشه به خوبی حفظ می شوند و باعث می شود طبیعت زیبای خود را بهتر به دست آورند.

4. آرایش موی زیبا و دلفریبانه ای داشته باشید. داشتن مدل موی بلند، کوتاه، متوسط و یا هرنوع دیگری که بخواهید تا زمانی که به ظاهر شما بیاید مهم نیست. ولی یک نکته مهم : برای اینکه پراکندگی موهایتان عالی باشد و به راحتی حرکت داشته باشند اندکی از لایه های روی موهای خود را کوتاه کنید.

5. 
با استفاده از یک روغن موی داغ و ماساژ دادن آن روی موهای خود، موهایی نرم داشته باشید. هفته ای یک یا دوبار برای اینکه موهایتان به خوبی هوا بخورد این کار را انجام دهید. تنها کاری که باید بکنید انتخاب یک روغن موی عالی، گرم کردن آن و سپس به آرامی به کار بردن آن روی پوست سرتان است و سپس شب به همین حالت بخوابید و روز بعد با شامپو آن را بشویید. نیازی نیست روز بعد به هنگام شامپو زدن از نرم کننده مو استفاده کنید چون شب قبل این کار را انجام داده اید. حواستان باشد در چنین کارهایی افراط نکنید چون به سلامت مو و پوست سر آسیب می زند.

6. 
از موی خود به خوبی مراقبت کنید تا موهای سالم، براق و آسیب ندیده داشته باشید.
 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...