چگونه ساعتی انتخاب کنیم ؟

چگونه ساعتی انتخاب کنیم ؟

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :318 نفر
چگونه ساعتی انتخاب کنیم ؟
ساعت باید با تیپی که قرار است همراه آن باشد، مطابقت داشته باشد.
ساعت باید با تیپی که قرار است همراه آن باشد، مطابقت داشته باشد. برای مثال، برای استفاده ی روزمره و یا محل کاری با تم لباس کمی غیر رسمی، باید ساعتی را انتخاب کنید که صفحه ی بزرگ و بند های چرمی دارد.

برای مراسم های رسمی و یا محل کاری با تم لباس رسمی، ساعتی را انتخاب کنید که کمی سنگ های درخشان دارد و همچنین بند آن فلزی است. اما اگر بند آن از چرم خوب ساخته شده باشد هم مشکلی ندارد. این انتخاب همچنین برای خانم های شیک پوش بسیار مناسب است.

برای خانم های اسپورت پوش ، ساعتی با صفحه ی دیجیتال، GPS دار، دارای بند پلاستیکی و خیلی ویژگی های دیگر که با سبک زندگی این خانم ها سازگار باشد، انتخاب کنید.
برای خانم های قد بلند تر ، صفحه ی ساعت بزرگ تر و بند پهن تر را در نظر بگیرید. همچنین برای خانم های قد کوتاه تر و ریز جثه تر، صفحه ی ساعت کوچک تر و بند های نازک تر ، خوب به نظر می رسد.

در مورد برند ساعت قبل از خریدن هر چیزی حتما تحقیق کنید ، مخصوصا اگر قصد دارید ساعت گران قیمتی بخرید. برند های زیادی وجود دارند که ساعت های گران قیمت با کیفیت بالا تولید می کنند.

سعی کنید ساعتی با انتخاب کنید که بند متغیر داشته باشد. چون که این مدل ساعت ها تنوع پذیر تر و شیک تر هستند. بسیاری از خانم ها ساعتی را می پسندند که نوع بند آن در مناسبت های مختلف قابل تغییر باشد. 
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...