چگونه ظاهری جذاب داشته باشیم ؟

چگونه ظاهری جذاب داشته باشیم ؟

  • منبع :
  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :173 نفر
چگونه ظاهری جذاب داشته باشیم ؟
داشتن ظاهری زیبا و اراسته کلاس شخصیتی شما را تغییر داده و بالا می برد. برای اینکار نیاز نیست بر خود سخت بگیرید بلکه تنها با تغییرات ساده می توانید استایلی جذاب داشته باشید. 
از نظر علمی نیز ثابت شده است کسانی که شما رو نمیشناسند با دیدن ظاهر شما در عرض 30 ثانیه در مورد شخصیتتان نتیجه گیری می کنند که این موضوع بطور کاملا ناخواسته در مغز شکل می گیرد. در واقع 80% چیزی که دیگران راجع بما می بینند به طرز لباس پوشیدن ما برمیگردد. ما در این مقاله به شما کمک میکنیم تا با تغییرات کوچک و ساده جذاب بنظر برسید :
نکاتی که بهتر است آقایون آن را رعایت کنند :
هرگز با پیراهن استین کوتاه کراوات نزنید زیرا که این نوع پیراهن ها درجه دو بنطر میرسند. از دیگر اجزای مهم کفش ها هستند که باید همیشه تمیز، براق و مناسب مکان و لباسی باشد که در آن قرار دارید و استفاده می کنید برای مثال برای کت و شلوار بهتر است کفش رسمی بپوشید. 
نکته دیگر در مورد شلوار است که باید بلند باشد تا جوراب هایتان را بپوشاند یا جوراب هایتان باید طوری باشد که وقتی پاهایتان را روی هم میندازید ساق پایتان مشخص نشود. همچنین بهتر است رنگ جوراب با شلوار همخوانی داشته باشد. در صورت استفاده از کراوات دقت کنید تا خط کمربند پایین بیاید در غیر اینصورت جلوه خوشی نداشته و شما را نامطمئن جلوه میدهد.
از دیگر عوامل ساده در جذاب بنظر رسیدن شما در ظاهر این است که بهتر است کمربند و کفش شما هم رنگ باشند. همچنین سعی کنید از حداقل رنگ استفاده کرده و بصورت لایه ای لباس نپوشید و کلاسیک باشد. گاها استفاده از شلوار جین به همراه جلیقه و کت تک نیز به جذابیت شما خواهد افزود.
نکاتی که بهتر است خانم ها رعایت کنند :
از یک کیف دستی هرچند ساده استفاده کنید. سعی کنید کیف و کفش شما همرنگ و ست باشند. از عطرهای خوشبو استفاده کرده و سعی کنید آن را روی مچ دست، ساعد و گردن و حتی پشت زانو خود بزنید تا کاملا عطر آن در هوا پراکنده شود. همیشه ارایشی ساده با موهای براق و ناخن های طبیعی با لاکی خوش رنگ داشته باشید تا جذاب تر بنظر برسید.
دقت کنید همیشه لازم نیست که لباسی نو بر تن داشته باشید گاهی با برطرف کردن ساییدگی و چیدن نخ های اضافه لباس هم می توانید زیبا، شیک و جذاب بنظر بیایید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...