چگونه پیراهن و کت و شلوار مشکی را با هم ست کنیم ؟ ( بخش دوم )

چگونه پیراهن و کت و شلوار مشکی را با هم ست کنیم ؟ ( بخش دوم )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :420 نفر
چگونه پیراهن و کت و شلوار مشکی را با هم ست کنیم ؟ ( بخش دوم )

کت و شلوار مشکی، یکی از اصلی‌­ترین اجزاء کلاسیک پوشش مردانه می­‌باشد. ما در این مطلب، نکاتی برای انتخاب و ترکیب درست کت و شلوار مشکی، کراوات و پیراهن­‌های متناسب با آن‌ها را به شما ارائه داده و به شما کمک می­‌کنیم تا پوشش ظاهری زیبا و خوش‌­فرمی داشته باشید.

گزینه­‌هایی برای ترکیب با کت و شلوار مشکی

کت و شلوار و پیراهن مشکی

برای استفاده از ترکیب کت و شلوار و همچنین پیراهن سیاه باید احتیاط زیادی به خرج دهید. این ترکیب ممکن است در ظاهر برخی از افراد بهبود ایجاد نکند. بنابراین، باید توجه خاصی به وجود تمایز کافی بین عناصر مختلف پوشش مبذول شود. به طور معمول، کت و شلوار و پیراهن سیاه، ظاهر بهتری بدون کراوات پیدا می‌­کنند. اما اگر می‌­خواهید در هر صورت از یک کراوات در پوشش خود بهره ببرید، باید باز هم از یک رنگ سیاه استفاده کنید. از ترکیب هر رنگ دیگری با پیراهن و کت و شلوار مشکی اجتناب نمایید، چرا که این امر می­‌تواند ظاهر قدیمی و تاریخ گذشته­‌ای به پوشش‌تان بدهد.

کت و شلوار مشکی و پیراهن صورتی

در واقع، تنها یک تن از رنگ صورتی را می­‌توان با کت و شلوار مشکی ترکیب کرد. استفاده از این رنگ می‌­تواند نقطه شروع خوبی برای انتخاب کراوات­‌های مکمل باشد. رنگ­‌هایی همچون یاسی و صورتی، آبی کمرنگ، سیاه، آبی تیره، و سایه­‌هایی از رنگ قرمز تیره و کبود می‌­توانند انتخاب‌­های مناسبی برای رنگ کراوات باشند. کلید دستیابی به ترکیب مناسبی از کت و شلوار سیاه و پیراهن صورتی، استفاده از بافت­‌های باطراوت و متناسب است. با این کار می‌­توانید به ظاهر جوان‌تر و شیک­‌تری دست یافته و به هیچ عنوان پوشش قدیمی و به اصطلاح دمده‌­ای نداشته باشید.

کت و شلوار مشکی و پیراهن خاکستری

از آنجا که رنگ سیاه یکی از تطبیق‎­پذیرترین‎­رنگ های موجود است، شما از آزادی اختیار بالایی در انتخاب پیراهن خاکستری برخوردار خواهید بود. به عنوان مثال، می‎­توانید از رنگ‎­های زغالی، خاکستری مایل به آبی و خاکستری خالص برای ترکیب با کت و شلوار مشکی استفاده کنید. و از آنجایی که همه این گزینه‎­ها در یک خانواده رنگ قرار دارند، شما می­‎توانید از کراوات‎­های مختلف و متفاوتی با رنگ‎­های مشابه بهره ببرید. سعی کنید پیراهن خاکستری خود را با کراوات‌­هایی در رنگ‌­های خاکستری تیره‌­تر ترکیب کنید. شما همچنین می‌­توانید ظاهر خود را با کراوات‌­های سیاه باریک تطبیق دهید. به خاطر داشته باشید که نباید از استفاده از طرح‌های کلاسیکی چون راه­راه‌­های مورب یا افقی، چهارخانه‌­های کوچک و بزرگ، و یا نسخه­‌هایی از قلاب­دوزی سنتی ترسی داشته باشید.  

کت و شلوار مشکی و پیراهن بنفش

به طور معمول، هنگام ترکیب کت و شلوار مشکی با سایه‌ه­ای رنگ بنفش، باید رنگ یاس بنفش را برای پیراهن خود انتخاب کنید. چرا که این رنگ، در واقع نسخه کمرن‌گ­تر و لطیف­‌تری از رنگ بنفش بوده و آزادی زیادی برای تطبیق رنگ پیراهن با کراوات به شما ارائه می‌­دهد. بنابراین، می‌­توانید از رنگ‌­های صورتی پررنگ در این ترکیب استفاده کنید. اما در عین حال، باید اطمینان حاصل کنید که این رنگ تضاد بیش از حدی با رنگ باقی اجزای پوشش‌تان ندارد. سایه‌­های تیره‌­تری از رنگ آلویی، بنفش کدر و ارغوانی گرم نیز می‌­تواند هماهنگی خوبی با پوشش کلی شما ایجاد کند. استفاده از رنگ زرشکی تیره ممکن است کمی سخت‌­تر باشد، اما می‌تواند ترکیب خوبی با کراوات‌­های طرح‌دار سنتی و نسخه­‌های قلاب­دوزی ایجاد کرده و ابعاد بیشتری به پوششتان اعطا نماید.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...