چگونه پیراهن و کت و شلوار مشکی را با هم ست کنیم ؟ ( بخش اول )

چگونه پیراهن و کت و شلوار مشکی را با هم ست کنیم ؟ ( بخش اول )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :2297 نفر
چگونه پیراهن و کت و شلوار مشکی را با هم ست کنیم  ؟ ( بخش اول )

کت و شلوار مشکی، یکی از اصلی‌­ترین اجزاء کلاسیک پوشش مردانه است. در هر حال، زیبایی و کارایی رنگ مشکی هیچگاه در دوره‌­های مختلف زمانی پایان نیافته است. این رنگ در واقع از زمان فراتر رفته و به خوبی با تمام رنگ‌­های پوست و مو هماهنگ می‌­شود. با این حال، اگر دوخت کت و شلوار به خوبی انجام نشده و یا با رنگ­‌های غیرمناسبی ترکیب شود، سبک کلاسیک مشکی ممکن است ظاهر قدیمی و به اصطلاح دمده‌ای به خود بگیرد. ما در این مطلب، نکاتی برای ترکیب پیراهن و کت و شلوار مشکی ، کراوات و پیراهن­‌های متناسب با آن‌ها را به شما ارائه داده و به شما کمک می‌کنیم تا پوشش ظاهری زیبا و خوش­فرمی داشته باشید.

رنگ­‌های مکمل رنگ مشکی

از نظر تئوری، رنگ مشکی می­‌تواند با هر رنگی ترکیب شود، اما اگر شما تصمیم دارید یک کت و شلوار مشکی ساده را منحصر به فرد سازید، باید از چند قاعده کلی تبعیت نمایید. ابتدا مطمئن شوید که چه رنگ کت و شلواری با ویژگ‌ی­های ظاهری شما مطابقت دارد. رنگی که باعث بهبود ظاهر شما می‌­شود، ممکن است ترکیب ظاهری خوبی در دوست شما ایجاد نکند. بنابراین، بهتر است از قواعد موجود برای انتخاب بهترین رنگ‌های مکمل و بهبود ظاهر کت و شلوار مشکی خود استفاده نمایید. به طور معمول، رنگ‌­هایی چون سفید (واضح­‌ترین، اما کلاسیک‌­ترین)، آبی مایل به خاکستری، صورتی کمرنگ و خاکستری، همیشه برای ترکیب با یک کت و شلوار مشکی مناسب می‌­باشند.

نکاتی برای پوشیدن کت و شلوار مشکی با ترکیبات مختلفی از پیراهن و کراوات

۱- رنگ­‌های مکملی را انتخاب کنید که تضاد ظاهری بیش از حدی با کت و شلوار مشکی نداشته باشند. پیراهن‌­های سفید، آبی، صورتی کمرنگ، مشکی، و خاکستری می­توانند بهترین ترکیبات رنگی موجود باشند.

۲- نباید فکر کنید که باید همیشه از رنگ­های مختلف و متفاوتی استفاده کنید. گاهی اوقات، سادگی بهترین انتخاب ممکن است. هیچ چیز نمی­تواند جای یک پیراهن سفید، کت و شلوار مشکی، و یک کراوات مشکی را برای دستیابی به یک ظاهر کلاسیک و جذاب بگیرد.

گزینه­‌هایی برای ترکیب پیراهن و کت و شلوار مشکی

ترکیب کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید

ترکیب کت و شلوار سیاه و پیراهن سفید، همیشه یک ترکیب زیبا و متناسب است. با این حال، شما می­توانید با انتخاب یک رنگ کراوات نادرست، این هماهنگی و تناسب را از بین ببرید. با توجه به استفاده از این رنگ­های سنتی (سیاه و سفید)، باید از رنگ­های کلاسیک دیگری برای ترکیب با این رنگ­ها استفاده شود. بنابراین، بهتر است برای یک ترکیب ساده و در عین حال موثر، کراوات خود را از بین رنگ­هایی همچون سیاه، زمردی، قرمز تیره، بنفش تیره، و آبی کمرنگ انتخاب کنید. سعی کنید از پارچه­ها و رنگ­های براق تا حد امکان استفاده نکنید، چرا که آنها تنها توجه ناخواسته­ای را به ظاهرتان اعطا می­کنند.

کت و شلوار مشکی و پیراهن آبی

پیراهن آبی پودی (آبی مایل به خاکستری)، نسخه روشن­تر و سرزنده­تری از همتای سفید کلاسیک خود می­باشد. شما می­توانید لوازم جانبی مختلفی با طرح­های سیاه و سفید را با کت و شلوار سیاه و پیراهن آبی خود ترکیب کنید. این امر به رنگ­ها اجازه خواهد داد تا از نظر بصری هم­تراز شده و ظاهر متنوع­تری داشته باشند. یک کراوات سیاه خالص نیز با وجود سادگی خود، هماهنگی خوبی با این ترکیب ایجاد می­کند. همچنین، می­توانید از بافت­های مختلفی مانند نسخه­های قلاب­دوزی شده برای دستیابی به یک رویکرد چند­بعدی بهره ببرید. رنگ­های آبی تیره­ای همچون کبالت و آبی نیلی نیز می­توانند در کنار کت و شلوار سیاه و پیراهن آبی، انتخاب­های مناسبی برای دستیابی به یک ظاهر شاد و سرزنده باشند.

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...