چگونگی استفاده از جواهرات و اکسسوری های زنانه ( بخش اول )

چگونگی استفاده از جواهرات و اکسسوری های زنانه ( بخش اول )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :256 نفر
چگونگی استفاده از جواهرات و اکسسوری های زنانه ( بخش اول )
اکسسوری و جواهرات به ظاهر شما جلوه خاصی می بخشند. و به زیباتر کردن لباس های شما و گران تر و خاص تر جلوه دادن لباس های شما نقش مهمی و ایفا می کند.  پس بهتر است که برای تکمیل استایل خود حتما از جواهرات زیبا و چشمگیر استفاده کنید.
 1. جواهراتی که انتخاب می کنید باید با موقعیتی که می خواهید در آن قرار داشته باشید متناسب باشد. اگر شما می خواهید در یک رویداد رسمی شرکت کنید، سعی کنید اکسسوری تان را محافظه کارانه انتخاب کنید. بهره بردن از سنگ های قیمتی برای این موقعیت پیشنهاد می شود. اگر شما با دوستان تان قرار دارید و یا به یک مهمانی دعوت شده اید، می توانید انتخاب جسورانه تری داشته باشید.
جواهرات ریز و در عین حال با شکوه بهترین انتخاب برای محل کار و موقعیت های رسمی هستند. به عنوان مثال گوشواره های میخی انتخاب بسیار بهتری نسبت به گوشواره های آویز دار هستند.

2. جواهرات شامل گزینه های بسیار متفاوتی مانند دست بند، گردن بند، گوشواره، ساعت و انگشتر است. هم چنین جواهرات در اشکال و جنس های مختلفی نیز وجود دارند. توجه داشته باشید که هر آن چه که انتخاب می کنید باید مناسب سبک و استایل شما باشد. اگر شما به تازگی می خواهید استفاده از جواهرات را شروع کنید، از گوشواره های ریز و میخی بهره ببرید. زیرا برای هر موقعیت ای مناسب هستند و با طلا و جواهرات دیگر نیز به راحتی ست می شوند.

3. اکسسوری های خود را با ملاحظه انتخاب کنید. اگر شما لباس های شلوغی به تن می کنید، بهتر است از جواهرات ساده و ریز بهره ببرید و اگر استایلی ساده و مینیمال دارید، انتخاب جواهرات پر زرق و برق پیشنهاد می شود. پس توجه داشته باشید که جواهرات تکمیل کننده ست شما هستند و نباید با شلوغی و یا ساده بودن لباس شما رقابت کنند.
-اگر لباس شما خود دارای گردن بند است، آن را حفظ کنید و در کنار آن از یک گوشواره ساده بهره ببرید.
-رنگ جواهرات شما می تواند با استایل تان ست شود. به عنوان مثال اگر پیراهن مشکی همراه با کفش های قرمز پوشیده اید، انتخاب جواهرات قرمز بسیار هوشمندانه می باشد.

4. شما می توانید جواهراتی با جنس های مختلف مانند طلا، نقره، مس و غیره را با هم ترکیب کنید و هارمونی بسیار جذابی را پدید آورید. هم چنین ترکیب طرح و بافت های مختلف نیز بسیار محبوب می باشد. شما می توانید چند گردن بند با طول های مختلف را در کنار یکدیگر ببندید و جذابیت آن را به چشم ببینید. هم چنین به دست کردن انگشتر هایی با شکل ها و اندازه های متفاوت نیز جلوه خاصی را القا می کند.
-به دست کردن دو انگشتر در یک دست با سایز های مختلف و هم چنین بهره بردن از انگشتر های بند انگشتی بسیار پیشنهاد می شود.
-چندین گردن بند و دست بند نیز می توانند به همین شکل در کنار هم قرار گیرند.

5. هنگام انتخاب گردن بند خود، ابتدا به لباس تان دقت کنید که گردن بند کجا قرار می گیرد. گردن بند تان باید خارج از لباس و در دید باشد تا زیبایی خود را به رخ بکشد.
-اگر بلوز بازی به تن دارید، گردن بند وی شکل بلندی را به گردن تان بیاویزید که درست بالای یقه لباس تان قرار گیرد. در این حال گردن بند تان جذابیت فوق العاده ای به شما اهدا می کند.
-انداختن گردن بند کوتاه همراه با لباس یقه دلبری بسیار پیشنهاد می شود.
-اگر لباس یقه قایقی به تن دارید، از چند گردن بند که همراه با یکدیگر زیبا به نظر می رسند بهره ببرید.

6. برای ست کردن جواهرات تان با هم، ابتدا یک المان را به عنوان مرکز در نظر بگیرید. برای مثال گردن بند، گوشواره و یا انگشتر خود را انتخاب کنید و بقیه اکسسوری های تان را با آن همراه کنید. اگر گوشواره های شما نقطه کانونی هستند و جلوه زیادی دارند، باید گردن بند و انگشتر خود را ساده و مینیمال انتخاب کنید.
-اگر گردن بند شما درخشش بسیار زیادی دارد، از گوشواره، دست بند و انگشتر ظریف و ریز استفاده کنید.
-ساعت و دست بند نیز می توانند نقطه اصلی جواهرات شما در نظر گرفته شوند. در این حالت نیز سعی کنید از اکسسوری های مینیمال در کنار آن ها بهره ببرید.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...