چگونگی استفاده از جواهرات و اکسسوری های زنانه ( بخش دوم )

چگونگی استفاده از جواهرات و اکسسوری های زنانه ( بخش دوم )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :214 نفر
چگونگی استفاده از جواهرات و اکسسوری های زنانه ( بخش دوم )
اکسسوری و جواهرات به ظاهر شما جلوه خاصی می بخشند. و به زیباتر کردن لباس های شما و گران تر و خاص تر جلوه دادن لباس های شما نقش مهمی و ایفا می کند.  پس توصیه ما به شما این است که برای تکمیل استایل خود حتما از جواهرات زیبا و چشمگیر استفاده کنید.

در ادامه ...

7. رنگ جواهرات شما حتما نباید با دیگر اجزای طلا و جواهری که استفاده کرده اید و حتی رنگ لباس تان یک رنگ باشد. اگر لباس تان رنگ خنثی ای دارد، از جواهراتی که روح و جلوه را به استایل تان اضافه می کنند بهره ببرید.
-اگر مطمئن نیستید که از چه رنگ و بافت اکسسوری استفاده کنید، جواهرات فلزی بهترین انتخاب هستند.
-الماس نیز بدون توجه به این که شما چه پوشیده اید، به استایل شما زیبایی چند برابری اهدا می کند.
-اگر لباس شما رنگ خنثی ای مانند سفید، مشکی و خاکستری دارد، از جواهرات رنگی و درخشان استفاده کنند.

8.  گوشواره ای را انتخاب کنید که به شیپ صورت شما بیاید. گوشواره ها شکل های بسیار متفاوتی دارند که هر شخص با توجه به حالت چهره اش می تواند از آن ها بهره ببرد. اگر صورت شما بیضی و کشیده است، گوشواره های میخی و کوتاه را انتخاب کنید و اگر دارای صورتی گرد و مربع هستید، گوشواره هایی با آویز بلند بسیار به شما می آید.
-در انتها هر گوشواره ای که به شما اعتماد به نفس می دهد و با آن احساس بهتری دارید را انتخاب کنید.

9. انگشتر زیبایی خاصی را به انگشتان شما القا می کند. اگر می خواهید انگشتانتان بلند تر به نظر برسد، از انگشتر های باریک استفاده کنید و اگر انگشتان لاغر ای دارید، بهتر است از انتخاب انگشتر های بزرگ پرهیز کنید. طبق قانون، دست چپ شما برای انگشتر های گران بها مانند حلقه عروسی و یا یادگاری های خانوادگی مناسب می باشد و دست راست شما برای انگشتر های متفاوت و بزرگی که دوست دارید از آن ها استفاده کنید پیشنهاد می شود.

10. توناژ رنگ پوست خود را بشناسید. اگر از جواهراتی بهره ببرید که به تن رنگ پوست شما می آید، بسیار حرفه ای عمل کرده اید. پوست های سرد و خنک، دارای رگ های آبی هستند و تن صورتی در پس زمینه شان دارند. اما پوست های گرم، رگ های متمایل به سبز دارند و پس زمینه رنگ پوست، زرد است. اگر رنگ پوست شما سرد است، طلا سفید و پلاتین بهترین انتخاب محسوب می شود و اگر دارای رنگ پوستی گرم هستید، طلای زرد و رز گلد زیبایی بیشتری به شما القا می کند. البته رز گلد به بیشتر پوست ها می آید و محدودیت خاصی ندارد.
-سنگ های قیمتی مانند الماس زرد، سیترون، گارنت، مورگانیت، روبی و پریدوت برای پوست های گرم مناسب می باشد.
-زمرد، آپال، آمتیست، آکوامارین، زیرکون و تانزنیت برای پوست های سرد پیشنهاد می شوند.
-الماس بدون توجه به رنگ پوست، جذابیت و چشمگیری خاص خود را دارا است.

11. در انتخاب جواهرات به اندازه و شکل اندام تان نیز دقت کنید. اگر ریز اندام هستید، از جواهرات ریز و ظریف بهره ببرید. هم چنین اگر جثه بزرگی دارید می توانید از طلا و جواهرات بزرگ و متفاوتی استفاده کنید.
-اگر جثه شما کوچک و ریز است، از گردن بندی استفاده کنید که روی ترقوه تان قرار گیرد.
-اگر بلند قد هستید، معمولا بیشتر گردن بند ها به شما می آید.
-اگر گردن کوتاهی دارید، از گردن بند نازک و ظریف بهره ببرید. هم چنین از گردن بند های کوتاه دوری کنید تا گردن تان بلند تر به نظر برسد.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...