چگونگی استفاده از ساسپندر

چگونگی استفاده از ساسپندر

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :907 نفر
چگونگی استفاده از ساسپندر
امروز براتون می‌خوام از ساسپندر یا ساس بند یک اکسسوری جذاب مردانه و گاهاً  صحبت کنم. ساسپندر که به مراتب نسبت به کمربند، شلوار را بهتر نگه می‌دارد، خیلی استفاده راحتی دارد و می‌تواند برای شما یک تیپ تک و اختصاصی بسازد. همیشه ساسپندر من را یاد صادق زیبا کلام، لری کینگ مجری سی ان ان و لئوناردو دی کاپریو می‌اندازند. یک تیپ منحصر به فرد. اما باید به نکاتی دقت کنید تا ساس‌پندر از روی شانه‌هایتان لیز نخورد و به این که چه لباسی با ساس بند ست می‌شود هم باید دقت کرد.
 
چه ساسپندری برای شما مناسب است؟
شما علاوه بر ساس بندهای معمولی می‌توانید از دو مدل ساس‌پندر پشت X و پشت Y هم استفاده کنید. البته مدل X بهتر شلوار را نگه می‌دارند، چون پشت آن پهن است و به راحتی تنظیم می‌شود برای اینکه بندها از شانه‌هایتان درنیاید. اگر شلوار شما جا دکمه مخصوص ساس‌پندر ندارد، می‌توانید از ساس‌بندهای گیره فلزی استفاده کنید. البته گیره فلزی را به دلیل آسیبی که ممکن است به پارچه شلوارتان بزند، توصیه نمی شود.
 
ساسپندر را به پشت شلوارتان ببندید
طوری ساس‌پندر را به پشت شلوارتان ببندید که بند آن درست در مرکز پشت شلوارتان قرار گیرد. محل اتصال مدل پشت Y باید درست وسط پشت شلوارتان قرار گیرد و ساسپندر مدل X هم به همین صورت روی مرکز پشت وصل می‌شود. برای مدل پشت Y، ساسپندر می‌تواند به داخلی‌ترین پل شلوارتان وصل شود. برای مدل Y می‌توانید از پل دورتر هم استفاد کنید. البته پیشنهاد می‌شود که قبل از این که شلوارتان را بپوشید، ساسپندر را وصل کنید.
 
شلوارتان را بپوشید
شلوارتان را تا جایی که می‌شود بالا بکشد. بهترین مدل شلوار مناسب ساسپندر، شلوار فاق بلند است. شلوارهای فاق کوتاه اساساً برای استفاده با کمربند طراحی شده است.
 
دیگر کمربند لازم نیست
با وجود حالت نگه دارنگی کاملی که ساس‌پندر دارد، دیگر کمربند خفه تان می‌کند! در ضمن پوشیدن ساسبند و کمربند باهم یک سوتی استایلی بزرگ هم است.
 
ساسپندر را از پشت سرتان به حالت ضربدری درآورید
محل برخود ساس‌پندر پشت X درست وسط پشت شما است و برای ساس‌پندر پشت Y، محل تلاقی بالای وسط پشت است و اگر پایین قرار بگیرد باعث می‌شود ساس بند از شانه‌تان بیافتد.
 
بندهای ساسپندر را صاف روی سینه‌تان بیاورید
صرف نظر از نوع استایلتان، ساس‌پندر از جلو باید همواره دو خط موازی عمودی باشد. هم چنین فاصله گیره‌های جلو نسبت به عقب باید کمی بیشتر باشد.
 
 ساسپندر را به جلوی شلوارتان وصل کنید
ساسپندر را یا با دکمه مخصوص آن یا با گیره به شلوارتان وصل کنید و تنظیمات نهایی را انجام دهید. ساسبند در عین محکمی باید راحت باشد.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...