چگونگی ست کردن گردنبند با یقه لباس ( بخش اول )

چگونگی ست کردن گردنبند با یقه لباس ( بخش اول )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :1200 نفر
چگونگی ست کردن گردنبند با یقه لباس ( بخش اول )
میدونید که هر مدل گردنبند به هر لباسی نمی‌آید و در واقع برای خوش قوانین خاصی دارد تا ست بهتری داشته باشید. با این مقاله می توانید گردنبندتان را با توجه به شکل یقه لباس خود انتخاب کنید.

1. گردنبند متناسب با یقه اسکی
گردنبند مناسب لباس یقه اسکی، زنجیر و یا مدال بلند با حلقه های درشت (حتی به بلندی یک متر) با لباس‌های یقه اسکی ست می‌شود. سعی کنید اگر بلوز یقه اسکی تان ساده است، گردنبندتان کمی درشت باشد تا جلوه کند. ولی اگر یقه اسکی شما جزئیات زیادی دارد، گردنبند ظریف و بلند بیاندازید.
 
2. گردنبند متناسب با یقه گرد بسته
گردنبند مناسب لباس یقه گرد بسته، گردنبندی کوتاه است که به حالت خوابیده کمی پایین تر ازخط یقه قرار گیرد. البته اگر جنس لباستان لطیف است، می‌توانید یک زنجیر ظریف که پایین خط یقه به هم می‌رسد و ادامه آن بلند تا پایین می‌آید هم بخرید.

3. گردنبند متناسب با یقه گرد باز 
گردنبند مناسب لباس یقه گرد باز، گردنبندی کوتاه تر از خط یقه است با قطعاتی درشت که متصل به گردنبند باشد به طوری که مجموع زیورآلات شما قسمت باز گردن را بپوشاند.
 
4. گردنبندمتناسب  با لباس دکلته 
گردنبند مناسب لباس لباس بی یقه، گردنبندی کوتاه تر از خط لباس با چند زنجیر در اندازه های مختلف است.
 
5. گردنبند متناسب با لباس مستطیلی یا مربع شکل
گردنبند مناسب لباس مستطیلی یا مربعی، گردنبندی به همان شکل یقه یعنی با ترکیبی مستطیلی یا مربع شکل و کوتاه تر از خط یقه است.
 
6. گردنبند متناسب با یقه باز تا روی خط سرشانه 
گردنبند مناسب لباس یقه باز، دایره‌ای شکل است. در مواردی یقه از طرف یکی از سرشانه ها حالت افتاده دارد. گردنبندی دایره شکل کیپ گردن با رشته هایی آویز با قطعات تزیینی کوچک، به طوری که گردنبند شما کمی کوتاه تر از خط یقه باشد.

7.  گردنبند متناسب با یقه هالتر
برای لباس‌های یقه هالتر، یک آویز مثلثی ظریف با قد متوسط توصیه می‌شود.
 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...