چگونگی ست کردن گردنبند با یقه لباس ( بخش دوم )

چگونگی ست کردن گردنبند با یقه لباس ( بخش دوم )

  • گروه :مد و پوشاک
  • بازدید :659 نفر
چگونگی ست کردن گردنبند با یقه لباس ( بخش دوم )
میدونید که هر مدل گردنبند به هر لباسی نمی‌آید و در واقع برای خوش قوانین خاصی دارد تا ست بهتری داشته باشید. با این مقاله می توانید گردنبندتان را با توجه به شکل یقه لباس خود انتخاب کنید.

در ادامه ...

8. گردنبند متناسب با یقه هفت بدون آستین 
گردن‌بند مناسب لباس یقه هفت بدون آستین، کوتاه باید باشد. در مواردی در زیر لباس پیراهنی که کاملاً قسمت یقه را می پوشاند پوشیده می شود. برای چنین یقه ای انتخاب گردنبندی کوتاه و بسیار ظریف با آویزی مثلثی شکل مناسب خواهد بود.
 
9. گردنبند متناسب با یقه هفت باز 
گردن‌بند مناسب لباس یقه هفت باز، گردنبندی به شکل حرف الفبای لاتین V که قسمت باز گردن را بپوشاند. یک آویز تقریباً درشت که شکل هفت فارسی است و سینه شما را پر می‌کند. گردنبند کوچک و کیپ اصلاً مناسب یقه هفت باز نیست و شما را بد تیپ می‌ کند.
 
10. گردنبند متناسب با یقه متصل بسته 
گردنبندی بسیار ظریف با یک قطعه آویز بیضی شکل برای لباسهای یقه متصل و چین چین دار توصیه آرایشیک به شما است. سعی کنید طوری گردنبندتان را انتخاب کنید که که کیپ گردن شما باشد. گردنبندهای بلند و چند رشته‌ای با یقه متصل یک سوتی استالی بزرگ است.

11.گردنبند متناسب با یقه قایقی باز 
زنجیر و یا گردنبندی ساده و بلند رشتهای که می تواند دارای چند رشته هم باشد برای یقه قایقی مناسب است. اصلاً از گردن‌بند کوتاه برای این نوع لباس‌ها استفاده نکنید.
 
12.گردنبندی متناسب با یقه شل 
برای چنین لباسی توصیه ما به شما فقط انتخاب گوشواره های آویز کمی بلند است. اگر با لباس یقه شل گردنبند بیاندازید استایلتان شلوغ میشود و بهم میریزد.
 
13.گردنبند متناسب با یقه دلبری 
به این مدل یقه گردنبدهای مرواریدی و رشتهای می‌آید. هم چنین یک مدال یا آویز متوسط هم خوب با یقه دلبری ست می‌شود. سعی کنید قد گردنبند طوری باشد که روی یقه نیاید.

 

عضویت در خبرنامه

برای دریافت پیشنهادات استثنایی عضو خبرنامه ما شوید ...